Mt2 pvp Server Hackleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
27 Nis 2012
164
0
Selamun Aleykum Kardeşlerim ,

Ben oynadıgım pvpde gm edit satmayacağım dediği şekilde satmaya basladı okadar emek vermiştim aylarca ve emeğim çöpe gitti. Önceden ben facebook fake işleriyle uğraşıyordum . Şimdi web hack e merak sardımda. PerFectmt2-GM OLARAK BASLA VE NPCDE EDT böyle bir sw nin putty şifresini sitesinin id pas filezilladan giriş bilgilerini. Nacivat giriş bilgilerine ulaşmak istiyorum. Bana bunları öğretecek bir kardeşim varmı acaba. Şimdiden teşekkür ederim.

4 Tem 2012
181
0
ddos ile güzel çökertirsin bilgileride en iyi ratla alırsın ben her gm ile aramı çok iyi yaparım çünkü nerdeyse gm özelliklerine sahibim hani elbet iletişime geçiyorum çoğu pvpde banda yemişliğim var ip ban yedim ve kırdım benm içn sorun olmaz o kadar samimi olduğum vardıkiii. Ama ellemedim işte.
rat kullan (bilgi çalımı)
sprutlada çökert 3306 site ile server arasındaki bağlantıyı bozar portu sallayarak bulmak zordur pack editor ile açacaksın kilitli ise hiçbir yerde bulunmayan kitli pack açma var onu benden alır veya öğrenirsin.
ARŞİV ÇOK

ByKaranlik64

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
582
0
System32
Ole bisey yapman imkansiz sahibini taniyorum kendisi statik ip kullaniyor ve firewalldan sadece kendi bilgisayara izin vermis bunu yapman imkansiz gibi bisey 128gb bir sunucu kiralamis sunucusu ingilterede ve adam isini biliyor 3.5yillik serveri var onun

Son düzenleme:

ByKaranlik64

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
582
0
System32
yha anlamıyomusunuz sizin navicata vs bağlanmanız için o adamın ip adresini kullanmanız lazım onun adresini biliyom gidin wifiden bağlanın kırın şifresinide sonrası sana kalmış ne yaparsan yap :D

matodor14

Yeni üye
25 Şub 2012
1
0
beyler yorumların yarısı boş pvp sahibiyim
siz akıllsınız galiba millet para veriyor siz gidin çökertin benim svde ddos var

zaten sprutta işlemiyor ancak girişleri kapatıyor geç puttye ./start ı ver acılır
boş işler bunlar..

lulagas

Yeni üye
10 Ağu 2012
49
0
:D açığı yok diyelim biz mutlaka bir açık bulmak zorundayız bunu nasıl buluruz ?
en ufak bi açıktabile bişeyler yyapabiliriz heralde demi

kreiNtiNho

Katılımcı Üye
2 Ağu 2012
335
0
Edremit/Bal.
Ben şunları söyliyeyim ginede rahat duramadım bir türlü.

1 - Aylarca emek vermeni anlıyorum. Ama o swyi ayakta tutmak için para gerekiyor paraylada edit satar adam.

2 - Tutki server kapandı bu sefer hostumu hacklemeye kalkıcaksın aylarca emek için ?

3 - Eğer seninde bir serverin olursa birgün emek yüzünden ban yediklerinde hacklerler o zaman anyayı konyayı görürsün.

4 - Bir program ile tarat açığını bulunca gir işini bitir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.