mt2 ye başlıyorum

aLeqTro

Uzman üye
30 Mar 2012
1,210
0
mt2 ye başlıyorum oynuyan varmı durumlar nasıl hangi sw de oynadıgını yazarsa iyi olur oynancak durumda mı vb vb

pskhoo

Üye
17 Nis 2014
92
0
İstanbLue
PİTAYA SARI BAYRAKTA OYNUYORUM MT2 Ölmez kardesm oynanır neden mı para yatırmadanda kafanı kullanarak oynuyabilir ilerlersn hevesın olur tabı mt2de en yaygın sey hırsızlık uyanık olman lazm kımseye guvenme yoksa ağlıyacak duruma gelırsın Knıght Oynanmaz Suan Mesela neden NTT game oyunu saın aldı
ama oyunu para yatırmadan oynarım dıyen adamı cıkart benm karsıma adamlar oyunda ticaret atmak için bile 16 lira para alıyor :)

aLeqTro

Uzman üye
30 Mar 2012
1,210
0
PİTAYA SARI BAYRAKTA OYNUYORUM MT2 Ölmez kardesm oynanır neden mı para yatırmadanda kafanı kullanarak oynuyabilir ilerlersn hevesın olur tabı mt2de en yaygın sey hırsızlık uyanık olman lazm kımseye guvenme yoksa ağlıyacak duruma gelırsın Knıght Oynanmaz Suan Mesela neden NTT game oyunu saın aldı
ama oyunu para yatırmadan oynarım dıyen adamı cıkart benm karsıma adamlar oyunda ticaret atmak için bile 16 lira para alıyor :)

pitayada ticaret durumları felan nasıl bide nickin ne

pskhoo

Üye
17 Nis 2014
92
0
İstanbLue
kardesm ben 55 lwlım 90 lwl carımı bı hafta once devır ettm 55 lwlde saglam carım var 55lwlın zevkı baska bana yardım edebilirmsn dersen büyük bi yardım yapamam kasarım ama gerısı sana kalmıs savascı ac

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
mt2 devri bitti artık , botlar var heryerde kasılacak yer kalmaz sana , her gün yeni itemler cıkıyor paralı , oyunu bitirdiler . Ko veya lol oyna .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.