MTA Oyunundan Ban Yedim Nasıl Düzeltebiliriz?

muro121315

Üye
31 Ara 2018
151
3
Merhabalar 3-4 ay once mtadan ban yedım evde 2 bılgısayarım vardı 2 bılgısayarımda mtadan yasaklandı forumda konu actım falan banımı açmadılar neyse konuya geleyim pbdownforce uygulamasını denedım commınucatıon hatası aldım zaten baska forumlarda çalışmadıgını gördüm mtada söyle bir yontem var Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Multi Theft Auto: San Andreas All\1.5\Settings\general regeditte bu konuma bi serial yazıyor serıal 31 haneli bunu nasıl spoof edebilirim serial kısmından degeri degiştirdirsemde oyun açılırken gene benım orjınal serialımı çekiyor format falanda attım modem mac degıstım hwıd ıd degıstırdım bir türlü çözemedim yardımlarınızı bekliyorum teşşekürler...

BEYAZBRUSH

Yeni üye
7 Haz 2019
4
2
Merhabalar 3-4 ay once mtadan ban yedım evde 2 bılgısayarım vardı 2 bılgısayarımda mtadan yasaklandı forumda konu actım falan banımı açmadılar neyse konuya geleyim pbdownforce uygulamasını denedım commınucatıon hatası aldım zaten baska forumlarda çalışmadıgını gördüm mtada söyle bir yontem var Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Multi Theft Auto: San Andreas All\1.5\Settings\general regeditte bu konuma bi serial yazıyor serıal 31 haneli bunu nasıl spoof edebilirim serial kısmından degeri degiştirdirsemde oyun açılırken gene benım orjınal serialımı çekiyor format falanda attım modem mac degıstım hwıd ıd degıstırdım bir türlü çözemedim yardımlarınızı bekliyorum teşşekürler...
pbdownforce artık çalışmıyor regeditle serial değiştiremezsin önbelleğe kayıt edildiği için tekrar eski haline gelecektir.

Tyrone

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,337
24
617
Kamino
Merhabalar;

Kendin açamazsın öyle bir şey olamıyor maalesef. Modemi resetleyip başka hesap açıp oynayabilirsin. Ama S-BAN (HDD)'den ban yediysen kaldıramazsın.

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
!!! RAID 0 + FORMAT + Amidewin Spoof !!! Bu çalışmazsa bunu dene,

Bios versiyonunu bir alt veya bir üst versiyon ile değiştir. Sonrasında biosu hallettikten sonra raid at nasıl yapacağını biraz araştırarak bulabilirsin bulamazsan anlatırım burdan. Sonra bilgisayara format at ama usb veya disk ile at hiçbir dosya kalmasın TIKLA buradan monitor ıd değiştir. Sonra düzgün bir spoofer kullan wooferpro kullanabilirsin şuanki fiyatı 30£ olması lazım biraz pahalı ama hile açmanın sonucu :) mac adres değişimine mac adres için ise philipy spoofer in mac adres changerını öneririm.

Bu kadar eğer çalışmadıysa hiçbişey çalışmaz yapabileceğin max bu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.