MTA San Andreas Hız-Drift Ayarları Araba Pıstırma // LinealTR

LinealTR

Üye
3 Eki 2015
250
0
Merhaba başlıktanda anlaşıldığı gibi size Mta'da araba pıstırma arabaya rahat ve gerçekci drift yapması için ayar vermeyi ve aynı şekilde hız içinde ayar vermeyi göstericem.

Öncelikle bu ayarı yapabilmek için server'da handling editörün yüklü olması gerek ki türk server'larının çoğunda yüklü.
a3MA0B.png

(Resim biraz büyük kusura bakmayın)

• Görüntüsü böyle Engine bölümünden hız v.b ayarlayabiliriz.
• Body bölümünden pıstırabilirsiniz.
• Wheels bölümünden ise tekerlerin süspansiyonlarını uzatabiliyoruz felan bunlar kendinizin yaptığı bölümler burada Body kısmı ile ilgilenicez arabayı pıstırma işlemini yapıcağız yani bizim asıl işlemimiz Tools bölümünde.
• Yukarıdan Tools/Import bölümünü seçiyoruz ve oraya internetten bulduğunuz handling kodlarını yapıştırıyoruz işlem tamam.Ben handling kodları için bir link verdim aşağıda fakat siz araştırırsanız çok daha iyileri var.

İşleminizi bitirdikten sonra Handling/Save basmayı unutmayın yaptığınız ayar boşa gider ama Save deyip kaydederseniz Load diyerek yükleyebilirsiniz.

► Buradan Handling Kodlarını Alabilirsiniz ◄

Son düzenleme:

MarasLyaLone

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
915
0
Bilinçaltı
Fotoğrafı hızlı resim sitesine upload et . Fotoğrafa Tıklayınca Site Devlet Tarafından Erişime Kapatılmış Uyarısı Geliyor

byuqur06

Üye
20 Eyl 2015
118
0
ankara
Merhaba başlıktanda anlaşıldığı gibi size Mta'da araba pıstırma arabaya rahat ve gerçekci drift yapması için ayar vermeyi ve aynı şekilde hız içinde ayar vermeyi göstericem.

Öncelikle bu ayarı yapabilmek için server'da handling editörün yüklü olması gerek ki türk server'larının çoğunda yüklü.
a3MA0B.png

(Resim biraz büyük kusura bakmayın)

• Görüntüsü böyle Engine bölümünden hız v.b ayarlayabiliriz.
• Body bölümünden pıstırabilirsiniz.
• Wheels bölümünden ise tekerlerin süspansiyonlarını uzatabiliyoruz felan bunlar kendinizin yaptığı bölümler burada Body kısmı ile ilgilenicez arabayı pıstırma işlemini yapıcağız yani bizim asıl işlemimiz Tools bölümünde.
• Yukarıdan Tools/Import bölümünü seçiyoruz ve oraya internetten bulduğunuz handling kodlarını yapıştırıyoruz işlem tamam.Ben handling kodları için bir link verdim aşağıda fakat siz araştırırsanız çok daha iyileri var.

İşleminizi bitirdikten sonra Handling/Save basmayı unutmayın yaptığınız ayar boşa gider ama Save deyip kaydederseniz Load diyerek yükleyebilirsiniz.

► Buradan Handling Kodlarını Alabilirsiniz ◄

Arkadasım kendi serverin yoksa reklamcı arıyorum...

Fliqpy

Üye
2 Ocak 2016
204
0
DD için mod kullananlar var adam 20 tlye satıyormuş bunu ücretsiz temin edemezmiyiz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.