Muammer Kaddafi den TURKiYE" YE MEKTUP.

SiBERBORDO

Katılımcı Üye
15 May 2011
356
2
kâlû beladan
Savaş gemilerini tüm ülkelerden önce tepemize yollayan sevgili Türkiye

Abd uşakları üklemizde kargaşa yaratıp binlerce insanımızı öldürdüğünde bu uşaklara silah, muhimmat ve para desteğinde bulunan Türkiye

Siyasi karalamalar yapılırken gıkı çıkmamayan üzerine hakkımızda karalama yapan aziz Türkiye

Irak halkının başına gelenlerin Libya halkınında başına geleceğini bilen işbirlikçi Türkiye

Müslümanım diyerek haçlı ordusuyla birlikte halkımızı katleden Türkiye

Abd ye ayak takımlıgı yapan namuslu Türkiye

Petrolümüze, vatanımıza, namusumuza göz diken teröristlerle birlikte hareket eden şerefli Türkiye

6 aydan bu yana 20 binden fazla insanımızın öldürülmesine destek veren delikanlı Türkiye

sessizliğiniz şuçlulugunuzu AKlamaz, Hiç bir hainlik bedelsiz kalmaz sevgili Türkiye

kıbrıs savaşında tek destekçiniz olan beni ve ülkemi sırtımızdan vurdugunuz için

Kardeş tutumunuz için teşekkür ediyor aynı hainlikleri, acıyı ve göz yaşını yaşamamanızı diliyorum canım Türkiye...

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
Siyasetin en demokratik yanı cellat yerine ipi kendine çektirmesidir. Zira bir toplum iyilikleri takdir edemiyor ve kötülüklere karşı tepki gösteremiyorsa hukuk, din, ahlâk, ilim ve sanat gibi toplum değerlerini politikanın acımasız ellerinden kurtarmak imkânı kalmamış demektir. Siyasetin yolu bilimle aydınlatılmalıdır. Siyaset bilimle beslenmezse tutkular öne geçer. Nedir ki ancak bilgi ve üretkenliğe dayalı siyaset insana hizmet eder.

AyBarsTR

Yeni üye
25 Eki 2011
2
0
sevilecek bir insan değildi, ama batı emperyalizminin karşısında ve kıbrıs çıkartmasında yanımızda olan tek liderdi.. bu şekilde ölmeyi hak etmedi..!

TÜRKİYE için yaptığı bazı iyilikler...

Kıbrıs barış harekatında Amerika'ya kafa tutarak, Türkiye'ye yardım ettiğini,

1970`lerdeki petrol krizi sırasında Türkiye`ye ucuz petrol veren tek lider olduğunu,

Amerikan ambargosunu yararak, Türk silahlı kuvvetleri'ne 25 tonluk roket ve 4 uçak dolusu askeri mühimmat hibe ettiğini,

Türkiye'ye gönderilecek malzemelerin uçaklara yüklenmesinde bizzat yardım ettiğini ve sırtında uçaklara malzeme taşıdığını,

Amerika ve İngiltere'nin Libya'daki tüm askeri üslerini kapattığını,

Bütün yabancı bankaları ve petrol işletmelerini kamulaştırdığını,

Amerika'nın 15 nisan 1986'da trablus ve bingazi’ye düzenlediği hava saldırısında evlatlık kızını kaybettiğini ve eşiyle iki ******nun yaralandığını,

İtalya'nın karşısına göğsünde Ömer Muhtar fotoğraflarıyla çıktığını, biliyor muydunuz???

....türkiye bu ihanetin bedelini elbet birgün çekecektir.....biz koskaca türkiye nato da yönetici olduğumuz halde karşı koymadık aksine destek verdik.....işte şu zamanlarda osmanlıcılık politikası güdenler nerde yoklar libyayı pis haçlı ordusuna teslim ettik yazık sadece yazık şuan türkiyeninde araplardan farkı kalmadı türkiyede libyayı arkadan vurdu...eli kanlı nato bayram yapsın şimdi başardılar....

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
....türkiye bu ihanetin bedelini elbet birgün çekecektir.....biz koskaca türkiye nato da yönetici olduğumuz halde karşı koymadık aksine destek verdik.....işte şu zamanlarda osmanlıcılık politikası güdenler nerde yoklar libyayı pis haçlı ordusuna teslim ettik yazık sadece yazık şuan türkiyeninde araplardan farkı kalmadı türkiyede libyayı arkadan vurdu...eli kanlı nato bayram yapsın şimdi başardılar....

neyin yöneticisi? Nato'nunmu? Nato ne derse Türkiye yapıyor be gıkımızı çıkaramıyoruz.. nerenin yöneticisi sanki çok işe yarıyor Nato.. olsa ne olur olmasada olur..

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Ama Kaddafide Kendi Halkını Öldürdü Arkadaslar Bunuda Görmezden Gelemeyiz Tamam O Şekilde Ölmeyi Hak Etmei Ve Hatta Bana Kalsa Öldürülmeyi Bile Hak Etmiyordu Ama Bunu O İnsanlara Anlatamayız Ki Evet Türkiye Natoya Ve Yardakcılarına Karşı Tutumlu Olması Gerekiyordu O Konuda Yanlış Kararlar Aldık Malesef!!

gangstazz

Üye
4 Tem 2009
78
0
Kocaeli
Bence kaddafinin hakkı var biraz araştırırsanız daha geçtimiz sene bu zamanlardaydı heralde tarafsız bi kaç yerden baktığınızda bbc libya karıştı diye film görüntüleri koyarken insanların çok normal gezdiğini hatta kaddafinin bile halk içinde olduğunu görürdünüz ama tabi düğmeye büyük yerden bastıkları için yapıcak bişe yok yazık bedava öldürdüler adamı bize ne güzelliği olmuştur kıbrıs da savaşırken bize yardım eden de kaddafidir Allah rahmet eylesin diyorum kendi adıma

25 Ağu 2011
103
0
Kaddafi kendi halkını değil abd uşakları kesimi öldürdü.
Ben olsaydım bende öldürürdüm.
ruhun şad olsun "şehidim"

hayal-et06

Uzman üye
23 Ağu 2011
1,081
16
ankara
bir konunun başlığındada yazdığı gibi. satılık ülke türkiye. vatan senden benden ondan bundan şundan ibarettir. devlet büyükleri bizim kadar vatansever değillerdir. dilim varmıyor ama amerika almış türkiyeyi. milliyetçiliği de yine bizler yapıyoruz. oysa üst kesim. ne milliyetçiliği ne vaatanseveri. yok.kaddafinin halkı zayıftı cahildi. kendi liderlerine bunu yaptılar. amerika işte saddam gibi kaddafiyide kendi halkına öldürttü. eğer kaddafi kötü bir adam olsaydı ülkesini terk eder amerikaya boyun eğer ve hala yaşardı. o ülkesi için öldü. bir gün ülkesinde kahraman olacağını bildiği için. vatanı için. nankörlük yapanları kınamıyorum çünki zannedersem onlasrda amerikanın emri altındalar.

SiBERBORDO

Katılımcı Üye
15 May 2011
356
2
kâlû beladan
şimdi heryerde böyle yapmıyorlarmı en büyük silah tamamen onların elinde istedikeri gibi kullanırlar,onların halkı cahildi suriye gibi ırak gibi ve en kötüsü TÜRKİYE gibi ...

bu ülkenin insanları imkansızı ideal edinir ama biri çıkıpta yol yaptık dese peşinden gidiyor artık ,insanlar çok değişti ...

SİLAHSA BELLİ "MEDYA"

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.