Muratpaşa belediyesi web g.s

Shora

Yeni üye
17 Tem 2016
42
0
MERHABA ARKADAŞLAR BENİM EVİMİN YANINA MURATPAŞA SPOR SALONU VAR ORDADA ŞİFRESİZ WİFİ VAR BU WİFİ BAĞLANINCA İŞDE TELEFON NUMARANI FALAN VERİP ŞİFRE ALIOSUN ONLA GİRİŞ YAPIOSUN AMA BU İNTERNET ORTALAMA HER 10DAKKADA BİR KESİLİYOR O GİRİŞ YERİNDEN YENİDEN ŞİFREYLE GİRİŞ YAPMAK GEREKİYOR BUNU KAPATMANIN BİR YOLU VARMI İNTERNETİ PCDENDE KULLANIYORUM
BÖYLE İKİTANE GİRİŞ YERİ VAR:

canyil97

Üye
21 Haz 2015
81
0
Adamlar boyle ayarlamislar insanlar buyuk dosyalar indiripte kasma yasanmasin diye. Simdi sen bunu kaldirsan ne yazar yine ayni ayari yapmak isterler dahasi adam izinsiz boyle bir seye kalkistigin icin sana sikayette bile bulunabilir.
Tavsiyem sukret bu hizmeti bile buldugun icin.

Shora

Yeni üye
17 Tem 2016
42
0
Adamlar boyle ayarlamislar insanlar buyuk dosyalar indiripte kasma yasanmasin diye. Simdi sen bunu kaldirsan ne yazar yine ayni ayari yapmak isterler dahasi adam izinsiz boyle bir seye kalkistigin icin sana sikayette bile bulunabilir.
Tavsiyem sukret bu hizmeti bile buldugun icin.
ama online oyuna giremyiorum oyun içinde aniden atıyor bunu yüzünden

canyil97

Üye
21 Haz 2015
81
0
Tavsiyem kendi internetini alman cunku devletin free wifi larindan hic bir zaman rahat rahat gerile gerile oyun oynayamaz veya dosya indiremezsin sadece facebook whatsapp twitter gibi uygulamalar icin kullanabilirsiin eger dedigin gibi o 10 dk da kilitlenmeyi kapattin diyelim baskalarida senin gibi yuklenmezmi o zaman emin ol yavasliktan googleye bile giremezsin

Shora

Yeni üye
17 Tem 2016
42
0
Tavsiyem kendi internetini alman cunku devletin free wifi larindan hic bir zaman rahat rahat gerile gerile oyun oynayamaz veya dosya indiremezsin sadece facebook whatsapp twitter gibi uygulamalar icin kullanabilirsiin eger dedigin gibi o 10 dk da kilitlenmeyi kapattin diyelim baskalarida senin gibi yuklenmezmi o zaman emin ol yavasliktan googleye bile giremezsin
ağına sızdım adminpc sinde böle bişey yok yani admin şifresini bilsem herhangi bir sınırlama olmaz zaten kötü sitelerede girmiyorum sadece tera online oynıcam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.