Müslüman cin çağırma yöntemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
[COLOR="Red[B][CENTER][FONT="Comic Sans MS [URL="https://tik.lat/sfWtG"] Alıntıdır[/URL]

Moderatör tarafında düzenlendi:

BananaHacker

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,140
0
Defacer City
Müslüman cinleri çağırsanda gelmez.çünkü onlara yasaktır.anca dini olmayana ve islam dininden başka dine sahip olan cinler cin çağırma seanslarına gelebilirler. yani ben öyle biliyorum :D eline sağlık yinede

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Kimsenin yapacağı sanmam :D gereksiz birşey. :)

Adı Üstünde Dostum Garip Olaylar :)

Müslüman cinleri çağırsanda gelmez.çünkü onlara yasaktır.anca dini olmayana ve islam dininden başka dine sahip olan cinler cin çağırma seanslarına gelebilirler. yani ben öyle biliyorum :D eline sağlık yinede

Allah Şu Kulumun Huzuruna Git Dese Neden Olmasın.

Az Çok Benzettim ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Photess

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
832
3
Hocam 2 soru sorucam .
1- sen çagırabiliyormusun ?
2- çagırabiliyorsan karşılıklı artık nasılsa devletimiz için iyi birşey yapamazlarmı cinler ?

Teşekkürler

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Hocam 2 soru sorucam .
1- sen çagırabiliyormusun ?
2- çagırabiliyorsan karşılıklı artık nasılsa devletimiz için iyi birşey yapamazlarmı cinler ?

Teşekkürler

Bu Yöntemi Kuzenimle Denemiştim İşe Yaradı. Onun İçin Gerekli Harf Harf Tablosu Olması Lazım, Ki Soru Sorabilesin.

Son düzenleme:

manga4404

Katılımcı Üye
21 Tem 2009
262
4
TeHeTe
cinlere insanlarla iletişim kurmak haram kılınmıştır(ilahi durumlar dışında) yani çağırabilir misiniz bilmiyorum ama eğer bir cini varlığı çağırabilirseniz bu kesinlikle müslüman değildir iyi niyetli hiç değildir o yüzden hiç bulaşmayın derim

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,487
2
Eski Albay
Tek söylemem gereken şudur ki uğraşmayın ailemde birinine en yakınımda birine musallat oldular, ve zor zamanlar yaşadık tek diyeceğim budur kendinizi düşünüyorsanız Uğraşmayınız.

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Tek söylemem gereken şudur ki uğraşmayın ailemde birinine en yakınımda birine musallat oldular, ve zor zamanlar yaşadık tek diyeceğim budur kendinizi düşünüyorsanız Uğraşmayınız.

Geçmiş Olsun Dostum Umarım İyi Olmuştur Allah Rahatlık Versin. Allah Bizleri Onlardan Üstün Yaratmıştır.

xXKodKatliam

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
455
0
ardeşim Açıkcası Yazdığın Terimlerin Bazıları Atmasyon Diyebilirim :) daha doğrularını öğrenmen için Sana özelden anlatabilirim tabi denemek istersen yanlış bilgi vermeye lüzüm yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.