Müslüman cin çağırma yöntemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Un4loWn677

Üye
15 Mar 2018
69
0
h4ck3rh8use
Hocam 2 soru sorucam .
1- sen çagırabiliyormusun ?
2- çagırabiliyorsan karşılıklı artık nasılsa devletimiz için iyi birşey yapamazlarmı cinler ?

Teşekkürler

bu yönetmlerin bazıalrı saihihir, lakin kendini korunma altına almadan azamet bilmeden usul öğrenmeden el almadan biraz zor unutmayın ki her işte herkez başarı sağlayamaz.

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
Kafir Cinler sizi anca kandırır çünkü insanları eiman etmesin diye elinden geleni yaparlar kafayı çalıştırın biraz müslüman cinler böyle şeylerle uğraşmazlar

Z3UD

Yeni üye
15 Mar 2018
12
0
İstanbul
Böyle bişe olması imkansız, he çok uğraşırsan cinlerle gelebilir ama ALLAHTAN başka hiç kimse insanlara çarpmaz bunu söyleyim.

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Onemli olan cin cagirmak degil cin geldikten sonra geri yollamasidir. Konusun daha fazla uzatilmamasi ve zararli bir konu oldugu icin kilitlenmesini veya silinmesi uygun buluyorum

'DARK
'GÖKBÖRÜ
CxFor
Cεys
Cem Adrian
HİBAYK
loliiPo
megat
'TURKSTFN
DeneyimsizDenek

Bu kadar yometiciyi keyfimden eklemedim. Eger bunu yapacak arkadaslarin basina birsey gelirse, gelmesin gelmeden engellensin diye ekledim.

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Onemli olan cin cagirmak degil cin geldikten sonra geri yollamasidir. Konusun daha fazla uzatilmamasi ve zararli bir konu oldugu icin kilitlenmesini veya silinmesi uygun buluyorum

'DARK
'GÖKBÖRÜ
CxFor
Cεys
Cem Adrian
HİBAYK
loliiPo
megat
'TURKSTFN
DeneyimsizDenek

Bu kadar yometiciyi keyfimden eklemedim. Eger bunu yapacak arkadaslarin basina birsey gelirse, gelmesin gelmeden engellensin diye ekledim.

Bir daha bu kadar seri etiketleme yaptığınızda ceza alacaksınız. Burada etiket sistemi, ihbar amacı ile kullanılsın diye eklenmedi. İhbar butonu zaten var ve o alandan sorumlular gördüğü anda ilgileniyor. Burada direk olarak beni ilgilendiren konularda kullanmanız gerekiyor beni. Benim işim cin çağırma konuları kaldırmak değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.