Müşteri nasıl bulurum ?

beyefendix

Yeni üye
19 Ocak 2019
25
0
Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı geceler
Sosyal medya hizmetleri veriyorum fakat 1 haftadır 0 müşterim var.
Hep onliyeyim soruları olunca soruyorum ürünler sorunsuz fakat müşteri bulamıyorum bu beni sıkıntıya sokuyor.
SORUM ŞU : Müşteri nereden nasıl bulurum yardımınıza ıhtıyacım var bu işle uğraşanlar söyleyebilir.

FreedomOffical

Yeni üye
20 Ocak 2019
22
0
Gaziantep
Parliament zamanında uçakla şehre boş sigara kutuları attı. Sitenize sosyal medya hesapları açın full fake yorumlar atın binlerce takipçi binlerce beğeni izlenme olsun başka yolu yok. Birisi bir hizmet alacaksa önce güvenmek ister aklınızda bulunsun bol şans.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.