Müşterilere Toplu SMS Göndermek

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
Onun konusunu dahi görmedim kıyaslanacağını bilsem toz yuttururdum (!)
Teşekkürler

"toz yuttururdum (!)"
Küstahlık mı yapıyorsun sen bana ?

Onun konusunu dahi görmedim kıyaslanacağını bilsem toz yuttururdum (!)
Teşekkürler

Seni bugün kıyasladıkları insan
Geçmişte yaptıkları ile sana örnek gösteriliyor sen birde toz yutturum diyerek küstahlık yapıyorsun.

Birgün bir konuda örnek her hangi bir sebepten ötürü örnek gösterilirsen tekrar gel kıyas yapalım seninle.

Son düzenleme:

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774
Seni bugün kıyasladıkları insan
Geçmişte yaptıkları ile sana örnek gösteriliyor sen birde toz yutturum diyerek küstahlık yapıyorsun.

Birgün bir konuda örnek her hangi bir sebepten ötürü örnek gösterilirsen tekrar gel kıyas yapalım seninle.
(!) işareti koymuşum.
Egoistsiniz sanırım :D

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
(!) işareti koymuşum.
Egoistsiniz sanırım :D

Egoist biri değilim ama sen bir pek akıllı değilsin.
Senin bugün bu forumda saygısızlık veya üslûp ile konuşacağın biri değilim.

Bunu bir uyarı olarak al bidaha profili hakkında bilgi sahibi olmadığın adamlar hakkında "toz yuttururdum (!)" veya "Egoistsiniz" gibi tabirlerde bulunma. Sana abi nasihatı

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774
Egoist biri değilim ama sen bir pek akıllı değilsin.
Senin bugün bu forumda saygısızlık veya üslûp ile konuşacağın biri değilim.

Bunu bir uyarı olarak al bidaha profili hakkında bilgi sahibi olmadığın adamlar hakkında "toz yuttururdum (!)" veya "Egoistsiniz" gibi tabirlerde bulunma. Sana abi nasihatı
Sende benim kalibrem değilsin :)

BizReyaliz

Üye
3 Kas 2023
97
30
Aga ben twillodan gönderme seçeneği buldum ancak şifre işe yaramıyor. Yani şifre koydum ancak şifreyi tekrar girince invalid veriyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.