Muthis Bir Operasyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kengerli

Katılımcı Üye
23 May 2013
404
0
Baku
selam... ben bu gun okulda cocuklarin ve ogretmenlerin resmini cektim.. ama bazi kisiler hala duruyor.. yarin da onlari cekicem.. bu fotograflar Milli egitim bakanliginin bir ofisinde resmi siteye yuklenecek... ve ben de bu isde bir is oldugunu gordum.. adamlara log ve ya rat yedirmek istiyom.. tabii ki resime cyrpt olunmus bir sekilde.. simdi ustadlardan yardim bekliyom... hangi rat ve ya loggeri kullanmaliyim? 100% fud en guncel cyrpter hangisi ve nerden bulabilirim? ve bu virusu resime binder ile birlestirirsem resim bozulurmu?
bu operasyon olsa belki tvler bile yayinlar... Not: Operasyon Turkiye ichin degil! baska bir devlet! ustadlarim sizden yardim bekliyom.. acil yarina kadar bu operasyon kusursuz olmali

figuran

Üye
9 Eki 2013
177
0
Darcomet Skypet diğerleri yakalanıyo hocaya deki ağı engelliyo virüs programı sorunlu oanda virüs programını kapat ama tavsiye etmem denedim hepsi 5 gelince beni okuldan 15 günlüğüne uzaklaştırma verdiler

Kengerli

Katılımcı Üye
23 May 2013
404
0
Baku
ben okulu bitirdim dostum... ama egitim bakanliginda calisan birisi ile aramizda bir husus yasandi.. simdi onu hackliycem ve boylelikle corap sokugu gibi uzanacak... belkide devlet adamlarinida hacklerim

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
8
-29. Galaksi
...... bu fotograflar Milli egitim bakanliginin bir ofisinde resmi siteye yuklenecek... Not: Operasyon Turkiye ichin degil! baska bir devlet! ustadlarim sizden yardim bekliyom.. acil yarina kadar bu operasyon kusursuz olmali

Nerenin milli eğitim bakanlığı bakayım bu, diyorum teknolojinin zararları bunalar hep, bence direk ana sunucuya erişmeyi sağlayacak bir yazılım geliştir hatta paint'in arka planında çalışsın böylece fark edilmez ve tüm mebin sisteme girersin ardından e- okula gidip sınıfını 8 den 12'ye çıkarırsın ve dershaneler kapanmadan dershaneye gidip üniye hazırlanabilirsin sonra da iyi bir üniversitenin bil.müh bölümüne gidersin ve sonra microsoftta iş fırsatı yakalarsın değerlendirmen lazım bunu.

Kloasy

Üye
13 Ağu 2011
193
0
Nerenin milli eğitim bakanlığı bakayım bu, diyorum teknolojinin zararları bunalar hep, bence direk ana sunucuya erişmeyi sağlayacak bir yazılım geliştir hatta paint'in arka planında çalışsın böylece fark edilmez ve tüm mebin sisteme girersin ardından e- okula gidip sınıfını 8 den 12'ye çıkarırsın ve dershaneler kapanmadan dershaneye gidip üniye hazırlanabilirsin sonra da iyi bir üniversitenin bil.müh bölümüne gidersin ve sonra microsoftta iş fırsatı yakalarsın değerlendirmen lazım bunu.

Abi nasıl bir dalga geçmektir o ya bende ciddi ciddi okuyorum ne yazmış acaba diye :RpS_lol:

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Her kuşu öptünüz leylek kaldı.. Okul sitesi bu başka devlet demişsin ama o başka devlet dediğin Azerbaycan.. Okul ve hastane sitelerine bulaşmayın. Ve sırf bir siteye zarar verip kişisel egolarınızı tatmin için değil "misyon" doğrultusunda hack yapın..// KİLİT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.