Mutlu Yıllar THT ! // 4Fear

4Fear

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
611
0
Manisa
Merhaba arkadaşlar, bu sefer de yılbaşıyla ilgili tasarım yaptım.Tasarımı bitirmek üzereyken 2014 ile ilgili birşey yazmadığını farkettim sağ köşeye ekledim sadece 2014 yazısında biraz basite kaçtım ama diğer herşeye çok uğrastım.
851x317 facebook kapak boyutunda yaptım isteyen facebook hesabında kullanabilir.

Tüm TurkHackTeam.Net Ailesinin güzel bir yıl geçirmesi dileği ile İyi Günler..

vtn3l.png

NOT:
Hazır diyenlere psd yolluyorum . PSD kullananlara kızıpta kendi çalışmalarımda hazır psd kullanacak biri değilim !

Son düzenleme:

hackbluesam

Katılımcı Üye
14 Eki 2013
715
0
D.KOPENHAQ
Merhaba arkadaşlar, bu sefer de yılbaşıyla ilgili tasarım yaptım.Tasarımı bitirmek üzereyken 2014 ile ilgili birşey yazmadığını farkettim sağ köşeye ekledim sadece 2014 yazısında biraz basite kaçtım ama diğer herşeye çok uğrastım.
851x317 facebook kapak boyutunda yaptım isteyen facebook hesabında kullanabilir.

vtn3l.png

NOT:
Hazır diyenlere psd yolluyorum . PSD kullananlara kızıpta kendi çalışmalarımda hazır psd kullanacak biri değilim !

Üstad güzel olmuş ellerine sâğlık..√√√

HACKER1967

Yeni üye
21 Ara 2013
22
0

vtn3l.png

NOT:

EMEGINE ELINE KLAVYENE SAGLIK:RpS_thumbup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.