Mutlu Yıllar!

Arslan'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,268
3,457
sY7xoG5.png

Değerli Ailemiz, iyisiyle kötüsüyle bir seneyi daha geride bırakmış bulunmaktayız, siz değerli üyelerimizle geride bıraktığımız seneler bizim için daima değerli olacaktır. Misyonumuzdan aldığımız kuvvet ve enerjimizin daim olmasını diler, Yeni Yılınızı Kutlar, Sağlık, Mutluluk ve Başarı Dolu Bir Yıl Geçirmenizi Temenni Ederiz.

Üst Düzey Yönetim

aslan aslan

Basın&Medya Ekibi Asistanı
1 Şub 2023
648
245
sY7xoG5.png

Değerli Ailemiz, iyisiyle kötüsüyle bir seneyi daha geride bırakmış bulunmaktayız, siz değerli üyelerimizle geride bıraktığımız seneler bizim için daima değerli olacaktır. Misyonumuzdan aldığımız kuvvet ve enerjimizin daim olmasını diler, Yeni Yılınızı Kutlar, Sağlık, Mutluluk ve Başarı Dolu Bir Yıl Geçirmenizi Temenni Ederiz.

Üst Düzey Yönetim
Cümleten mutlu yılar.

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,407
987
Arkana bak
sY7xoG5.png

Üst Düzey Yönetim
İnşallah

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,547
1,148
Anıtkabir
sY7xoG5.png

Üst Düzey Yönetim
Tüm tht ailesinin yeni yılı kutlu olsun

I AM EAC0D3Rx

Black Hat Lider Yardımcısı
17 Eyl 2023
1,685
892
Matrix
mulu yıllar, tüm THT ailesinin yeni yılını kutlar, yeni yılda nice büyük başarılara imzalar atılmasını dilerim.

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
428
224
Tüm THT ailesinin yeni yılı kutlu olsun.Yeni yılda umarım başarı,sağlık ve mutluluk getirir.Herkese işlerinde başarılar...

İyi Günler

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.