Müziğin Hertz ayarları nasıl değiştirilir?

DarqLarq

Yeni üye
18 Şub 2019
16
0
Öncelikle herkese mutlu akşamlar.Müzik dinlemeyi %98 imiz severiz, kimimiz hüzünlü şarkılar dinler kimi eğlenceli şarkılar dinler. Şuan bu yazımı yazarken ben bile müzik dinliyorum ama işin ucunda başka sorunlar var ve bu sorunların kimse farkında değil yada bilmiyorlar. Her müziğin hertz frekansı var. Hertz, saniye başına düşen devir sayısını anlamına geliyor. Dinlediğimiz şarkıların hertz frekansı da 440 hz 'dir.

440Hz ses frekansıŞeytanın Sesi olarak geçiyormuş bunu duyunca bende şaşırdım ve ufak bi araştırma ile doğruluğunu teyit ettim.En sevdiğimiz şarkının hertz değeri herşeyi aynı440Hz.

Sevgili kardeşlerim ses frekansları ile arası iyi olan vardır aramızda. Burda bize yardımcı olursanız müziğin frekans ayarı nasıl değiştirilir öğrenmek istiyorum yada değişiyor mu öğrenmek isterim. Elbette vardır frekans ayarı ama bunun için bilen birisine danışmak gerekiyor.
432Hz frekans bizler için sağlıklı olan frekanstır. Bunun dışında yukarıda sözü geçen 440Hz frekans ise beynimizdeki "Epifiz Bezinin" ölmesini sağlıyor ve bu müzikleri 440Hz frekansla paylaşan yabancı devletlerin platformları bunu desteklemekte.
Nedir Bu Epifiz Bezi?
İnsan beyninin arka tarafında yer alan epifiz bezi, ”üçüncü göz” olarak da adlandırılıyor. Gece döngümüzü kontrol eden ve bedenimizin günlük ritmini düzenleyen hormonu salgılayan bu bez ayriyetten düşüncemizi de kontrol edebiliyor.
440Hz frekans insanın beynine ulaşıyor. 432Hz frekans ise yararlı şifa enerjisi iletir, çünkü doğa için temel olan bir matematik tonudur. Desteklenen frekans 432Hz olmalıdır ama bizimle paylaşılan frekans 440Hz 'dir. Buda beynimizdeki epifiz bezlerinin yavaş yavaş ölmesine yarıyor.
Örneğin; 1₺ 'lik kahveyi 15₺ fiyata içen insanlar başlıca örneğidir bu durum.Arkadaşlar biyerlere gönderme yapıyormuşum gibi anlamayın ama son zamanlarda trendlerde olan "TikTok" uygulamasında abuk subuk video çeken insanlar da bu durumdadır.
Elbette birçoğu biyerlerde gözükmek için yapsa da diğer görünmeyen kısımlarının hipofiz bezleri ölmüş durumdadır. Bu arkadaşların hipofiz bezleri sağlıklı olsaydı zaten öncelikle kendisine "niye böyle video çekiyorum ki?" diye sorardı ve vazgeçerdi o videoyu çekmekten.Sözlerimi lütfen gönderme olarak değilde, bir akıl verme olarak anlayın ve kendi üzerinizde dalga geçmeden düşünün istiyorum veya kardeşinizin, annenizin yada babanız....Çok kötü durum değil mi, Tabi böyle şeyler birçoğumuzun hipofiz bezlerinin halen sağlıklı olduğu için olmuyor ama yavaş yavaş bizlerde gidiyoruz ve kimse bunun karşısına geçemiyor. Bu insanların beynini en hassas oldukları müzikler üzerinden kontrol etmeyi düşünen insan topluluğu eski zamanlardan beridir var ve halen de gizliden gizliye devam etmekte. Bunun son örneği "Madonna".Madonna israilde verdiği müzik yarışmasında 440hz müzik ile seyircilerin karşısına çıkıyor. Siyah renk kapşon tarzında bir kıyafet ile şapkası kapalı halde olan Madonna, şapkayı çıkardıktan sonra tek göz halinde gözüküyor ve söylediği şarkının anlamında ise "Bizler geleceği göreceğiz, ama sizler göremeyeceksiniz" diyor. Bunu izleyen izleyiciler alkışlarla ıslaklarla ona destek olduğunu gösteriyor. İşte size hipofiz hormonu ölen insanların bir diğer örneği...Bu ilerleyen zamanlarda bizimde başımıza gelebilir arkadaşlar bunu müzik üzerinden yapmaya devam edeceklerdir.

SEVGİLİ DOSTLAR SİZİ SIKMIŞ OLABİLİR BU YAZDIĞIM AMA OKUMANIZI VE BANA BİRAZ DESTEK ÇIKMANIZI RİCA EDİYORUM. BUNA NERDEN DEĞİNDİN FALAN DİYEN KARDEŞLERİM VARSA DA YOTUBE LİNKİ MEVCUT BENDE BURDA LİNK PAYLAŞMAK İSTEMİYORUM YORUMLARDA İSTEYEN KARDEŞLERİME ATABİLİRİM, ORDAN DAHA DETAYLI İÇERİKLERE ULAŞABİLİR KAÇIRDIĞIM VEYA YANLIŞ BİLDİĞİM YER VARSA UYARABİLİRSİNİZ.ŞİMDİDEN YAZIMI OKUYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYOR BİLDİĞİNİZ BİŞEY VARSA BURDA BİZİMLE PAYLAŞMANIZI BEKLİYORUM. İYİ AKŞAMLAR KARDEŞLERİM

Son düzenleme:

oxydes

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
490
5
100
GN-z11
dostum tahminimce 440hz frekansı 432hz'e dönüştürmek için bir yazılım yok,çünkü 440hz frekans değeri telefonun/bilgisayarın kendi hoparlörden çıkıyor ve bunu değiştiremiyorsun,fakat bir donanım olabilir.Hoparlöre takarsın ve 440hz olarak gelen sesi 432hz'e dönüştürebilir(not:bunlar sadece benim tahminim)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.