MÜzik Dinlerken Cızırtı Oluyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Qsm4nlı

Katılımcı Üye
20 Mar 2009
563
0
Merhaba değerli dostlarım..ben hemen konuya geçeyim..son 2 gündür bilgisayarımda farkettiğim bir sorunum var..müzik dinleyince,bilgisayarımda işlem yaptığım anda müzikte cızırtılar meydana geliyor.Yaptığım işlemler de ağır şeyler değil..internete girmek gibi..bunun nerden kaynaklandığını anlamadım..media playeri değiştim neroda açtım aynı..ses çıkışlarını taıp çıkardım aynı..sadece işlem yapınca cızırtı var..yardımcı olursanız sevinirim.. ???

mausu oynatınca bile cızırtı oluyor media player veya siteden dinledigin bir şeyi küçültünce düzeliyor ama

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Bilgisayarınız kasıyorsa cızırtı yaratabilir..
Sistem geri yükleme yapın.. veya sistemin İmage'i varsa İmage'ini alın

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Ne zamandır sorunla karşı karşıyasınız? Sistem geri yükleme yapın.. Veyahut Ses Kartını Güncelleme yoluna gidin.. sistem dosyalarınızda bi sorun var bu yüzden kaynaklanıyor kanımca:)

The_Qsm4nlı

Katılımcı Üye
20 Mar 2009
563
0
hiç bi sorun yok 5+1 hoperlerim var ama tek bi hoperler çalışıyor herzaman çalıyodur 1 haftadır mousu oynatıgımda bile cızırtıyla karşılıyorum ses geliyor ama cızırtılı yani simgeyi küçültünce yani düzeliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.