Müzik Seti Kolonunu Pc Bağlama YARDIM !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dragon_xx

Üye
6 Ocak 2007
239
0
Öncelİkle mrb arkaÇlar bnm mÜzİk setİm var ve 2 tane kolonunu pc ye baĞlamak İstİyorum yanliz anfİm yok baĞlanabİlİrmİ bİlgİsayara arkadaŞlar yardimlarinizi bekliyorum

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
dostum bağlarsın ama ıstediğin gibi performans alamazsın o yuzden anfı kullan yada kolonları dırek pc yerıne bır muzık setıne bağla muzık setını de pc ye bağla. daha guzel performans alırsın dostum. ama bunda senın ses kartının ohm değerı ıle mkolonlarının watt değerı arasında ters orantılı bir ilişki var buna dikkat et yanı ohm azaldıkça wat artacak dostum

dragon_xx

Üye
6 Ocak 2007
239
0
anladım kardeşim bn pc ye bağlamak için hangi cihazı kullanabilirim yanı 2 tane kolonun watt'ı 120 watt 6 ohm nasıl bağlarım onu söyleyin bana

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
dostum hao olur ya 5+1 lerın içlerındekı ufak ufak anfıler işte onları kullan yeterlı gelır merak etme. yada gıt 5 tl ye antep malı bır ses sıstemı ala sana baya ses verdırır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.