Müzikten anlıyanlar bakabilirler mi

hjkh100

Katılımcı Üye
18 Ağu 2011
311
0
beyler ben gitar ve piyano çalıyorum launchpade sardım 3 ay kadar onu çaldım simdi artık sıkıldım remix videoları ilgimi çekti özellikle dizilere yapılan remixler örnek: https://www.youtube.com/watch?v=RMvt13PtV5I

tabi bu attığım videonun sahibi melodysheep remix masteri olmuş artık onun gibi yapıcam demiyorumda nerden başlıcam nasıl bir program kullanıcam neyse çok uzun yazdım yardım eder misiniz =(
simdiden cevap yazanlara çok teşekkürler =)

Moderatör tarafında düzenlendi:

oquz2812

Üye
16 Ağu 2010
60
0
FL studio veya Cubase kullanabilirsin Cubase kullanması biraz zordur. Fl studio öneriyorum kullanımı gayet basit. Ben remixlerimi FL Studio'da yapıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.