My Favorites Ve RocketDock Aracı Kullanımı

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Merhabalar Bu Günki Aracımız Bir Vitrin Aracı Yani Uygulmalarını bu araca koyarak aynı bir vitrin gibi açabilirsin ve yer kaplamaz bu sekilde düzenli olur

61ez7rn.png

Basit kullanımı Dosyayı dizinden seçiyor ve üsteki yere ekliyor bide soldaki yerede katolag açabiliyorsunuz

İndirme Linki=
My Favorites

Simdi Gelelim RoketDock Oda Standart Bi görünümde olan araç uzun bir tablo simdi onada bakcaz

screenie.jpg

Üsteki Araç RoketDock sağ tıklayıp boyutunu rengini iconu ayarlayabiliyorsunuz

İndirme Linki=RocketDock

İyi Kullanımlar

'Albatros

Junior Hunter
7 Mar 2023
1,345
851
anka.html
Eline emeğine sağlık. Daha detaylı anlatım olabilirdi
Ben bu tür 3.şahıs programlar yerine bir klasör oluşturup programları içerisine atıyorum ve masaüstü daha hafif duruyor :) zevk meselesi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.