MyBB Forum Kurmak istiyorum Host + Domain vb. Kaça Gelir ?

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
MYBB ücretsiz zaten

Host ve domaini eğerki uzantısı .tk olsun diyorsan bedavaya getirirsin.

.com tarzı uzantılar istiyorsan 30TL civarı bir ücreti var tabi aldığın hostun kalitesine göre 60 90 TL lik paketlere kadar çıkıyor

bypowerhacked

Katılımcı Üye
7 Ocak 2012
270
0
Linux
Teşekkürler yorum için bizim burada host şirketine sordum bizzat bana forum kuracaksan host biz vermiyoruz ama yabancı şirketler veriyor 250 300 tl ye bulabilirsin dedi alan adı 30 lira host 250 300 lira diye biliyorum forum için ?

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
MYBB ücretsiz zaten

Host ve domaini eğerki uzantısı .tk olsun diyorsan bedavaya getirirsin.

.com tarzı uzantılar istiyorsan 30TL civarı bir ücreti var tabi aldığın hostun kalitesine göre 60 90 TL lik paketlere kadar çıkıyor

aynen katılıyorum kardesım bak yapabiliceklerin mybb zaten bedava sen sadece domaine para vericen birde şey var eğer sitem güzel tasarımı hoş olsun dersen profesyonel bir web tasarım firması ile anlaşıp ücretli bir temada alablirsiin.

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
Com domain 15lira bulabilrisin
İlk baslarda ucretsiz host kullan bedavahost.biz
3owl.com nazuka.net hostinger.web.tr gibi ucretsiz hostingleri kullan tutarsa paralı hosta geçebilirisin
Yardım edebilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.