Yazılım | Programlama Mybb Postbit Sorunu

zekibb18

Katılımcı Üye
31 Ağu 2015
883
0
Yeni bir tema kurdum, herşeyi tamam fakat forumda yazmış olduğum konular temayı yükleyince değişiyor, hepsi birden aynı kullanıcı tarafından atılmış ve bütün konularda aynı şey yazıyor, çözmeye çalıştım fakat çözemedim. Nereden ayarlamam gerekiyor? Postbitten mi ayarlanıyor onu da bilmiyorum. Umarım yardımcı olacak biri çıkar. Örnek fotoğraf ;
al9kR5.png

Yukarıdaki gibi bütün yazılar, konu yorumları yani böyle gözüküyor.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Merhabalar,

Forumunuzda tam yetkili yeni bir kullanıcı oluşturup forumunuzun linkini ve oluşturduğunuz yeni adminin kullanıcı adı ve şifresini özel mesaj yoluyla ulaştırırsanız yardımcı olmaya çalışacağım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.