NASA'nın sitesi çökermi sorusunun cevabı

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
Site: NASA's Jet Propulsion Laboratory | Home

Evet cevap size kalmış :)

NOT: Saldırıyı 20 dakika yapıcam 20 dakikadan sonra kapatıcam.

(Evet 20 dakikadan birazcık daha uzun sürdü. Saldırıyı durdurdum siteye erişim açık)

Az önce galiba konu yanlış yerdeydi silindi uyarısız bir şekilde bende tekrar açayım dedim. Eğer varsa bir yanlış sayın yetkililer enazından bir uyarı yapın ki açma gereği duymayalım silinen konumuzu.

Son düzenleme:

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
Saldırıya Hala Devam Mı Ediyorsun SWAT FBI CIA NSA Hepsi Seni Arıyor Ayrıca Nasa Uzaydan Seni İzlemeye Başlamış Bırak Gitsin Bari Adult Sitelere Yap Dos unu Sevap Kazanırsın Belki :)

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Evet. Nasa, sitesine yapılacak dos saldırıları için bir önlem almamışsa etki etmesi doğal.

madalok12

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
592
0
Ciddi ciddi siteye zarar gelirse türk nasayı hackledi diye sevinicek miyiz,yoksa hapse girdi diye ağlıyıcak mıyız o_O ?

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
nasa'nın sitesi nasa.gov değil miydi yanlış mı biliyorum :p

Buda NASA nın nasa jet propulsion laboratory bölümünün sitesi Direkt olarak bağlantı kurulan FTP ip sini bulduğum için burayı tercih ettim.

Ciddi ciddi siteye zarar gelirse türk nasayı hackledi diye sevinicek miyiz,yoksa hapse girdi diye ağlıyıcak mıyız o_O ?

Siteye zarar gelmeyecek sadece ucundan küçük bir DDoS parçası :) birazdan durduracam zaten bi 10dk daha kalsın başım belaya felan girer sonra :D

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
Türküyenin göbeginden türkü alacaklar timler he yürek yemişler galiba yusuf yusuf olrlar kardeşim türkiyeye girerken | yabancı timler bu arada :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.