Nasil anonim olurum?

LastBower

Üye
11 Ağu 2018
188
0
Mars
Arkadaşlar ben instagram vurma isi ile ugrasiyorum fakat tek anonimligim hma vpn buda beni korumaz biliyorum
En ust düzey anonim nasil olurum yardimci olurmusunuz

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhaba değerli üyemiz,

NordVPN vb. VPN firmaları log tutmama garantisi veriyor ancak bu güvenliğinizi sağlamaz. Yine de işi sağlama almak isterseniz tor > proxy şeklinde bir yapılanmaya gidebilirsiniz. VPN'ler hakkında bilgi almak için de aşağıdaki konuya bakabilirsiniz. Ek olarak, Tor'a da proxy ekleyerek yapılandırabilirsiniz.

https://www.turkhackteam.org/8079919-post25.html

lundmark

Yeni üye
3 Şub 2019
40
0
VPN + Tor ağı + Rabb.it yeterli olacaktır :) VPN + Tor Ağı da tek başına yeter. Aslında VPN tek başına yeter ama yine de güvenlik önlemi almak gerekli.
Daha da güvenlik için Halka Açık Ağları (belediyelerin, kafelerin vb.) kullanın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.