Nasıl bir eğitim gerekli?

f0b0a0s0

Katılımcı Üye
27 Haz 2012
339
0
Silah teknolojileri bakımından bir meslek düşünen birinin nasıl bir eğitim alması gerekiyor?
Ne tür liselere,üniversitelere ve ya başka şeylere gitmesi gerekiyor?
Bilgisi olan arkadaş paylaşırsa sevinirim

f0b0a0s0

Katılımcı Üye
27 Haz 2012
339
0
Sanırım yanlış anlattım kusura bakmayın
silah teknolojileri derken silah teknolojileri üretimi demeliydim.
silah teknolojileri üretimi için nasıl bir eğitim gerekli?
askeri liselere gözlük sorunundan gidemiyorum

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Kardeşim bu işler aselsan da oluyor tv de gördüğümüz ilk yerli insansız hava aracı ilk yerli su altı aracı felan bunları aselsan mühendisleri yapıyor eğitimi- kpds den çok iyi bir bot ve ales den 90 üzeri gibi bir not alıp girmek gerekiyor ancak eğitimini bilmiyorum

Son düzenleme:

f0b0a0s0

Katılımcı Üye
27 Haz 2012
339
0
Bende bir zamanlar buraya gitmek istiyodum ama çok çokç çok çok çok çalışman lazım.Aselsan kardeşim orada oluyor bu işler haberlerde görüğümüz ilk yerli helikopter ilk yerli insansız hava aracı felan hep bunlar yapıyor zaman zaman buradaki mühendisler suikasta kurban gidiyor her ne kdr basında intahar yada ölüm dese de

Vatan için can feda :) peki ne tür lise ve ya üniversiteye gitmem gerekli

f0b0a0s0

Katılımcı Üye
27 Haz 2012
339
0
Kardeşim bu işler aselsan da oluyor tv de gördüğümüz ilk yerli insansız hava aracı ilk yerli su altı aracı felan bunları aselsan mühendisleri yapıyor eğitimi- kpds den çok iyi bir bot ve ales den 90 üzeri gibi bir not alıp girmek gerekiyor ancak eğitimini bilmiyorum

tm çok teşekkürler kendime güvenirim inş yapabilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.