Nasıl Bir Mobil Oyun Yapmalıyım ?

MrBrosher

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
360
0
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Üniversiteye Başlıyacam Fakat Şöyle Bir Projem Var Üniversitede Bir Ekip Kurup Bir Yer Kiralayıp Orayı Ofis Yapmayı Ve Yeni Projelere İmza Atmayı Düşünüyorum. Fakat Nasıl Bir Oyun Yapılabilir Mobil Platform İçin Fikirleriniz Nelerdir ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

EKIPVII

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
734
1

1.) FPS (First Person Shooter) Türü Araba ve Motor oyunları zaten örneği var ama çok daha iyi olur

2.) Dedektif oyunları olabilir malum herkes artık bir yorumcu arkadaş :twist:twist

Bu tarz olabilir aslında ya da ne yaparsan yap Reklamsız ve parasız yap oynayalım zevk alalım :twist:twist

MrBrosher

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
360
0

1.) FPS (First Person Shooter) Türü Araba ve Motor oyunları zaten örneği var ama çok daha iyi olur

2.) Dedektif oyunları olabilir malum herkes artık bir yorumcu arkadaş :twist:twist

Bu tarz olabilir aslında ya da ne yaparsan yap Reklamsız ve parasız yap oynayalım zevk alalım :twist:twist

Olabilir Fakat Daha Açıklayıcı Olursan Sevinirim Neler Olsun Mesela Nasıl Özellikler Olsun.

MrBrosher

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
360
0
Örnek verebileceğim bir aralar oynadığım ve senin konun ile tekrar indirdiğim (GERÇEKTEN İNDİRDİM İŞ YERİNDE OYNUYORUM ŞUAN)

Traffic Rider :)

Bu oyunu örnek verebilirim

Benim Amacım Değişik Bir Oyun Yapmak Örneğin Flappy Bird Çıkmıştı Benzeri Yoktu Basit Oyundu Fakat Tuttu Ayrıca Mesela Şuanda Kafa Topu Var Benzeri Yok Benzeri Olmayan Bir Proje Düşünüyorum

ugurburakk

Yeni üye
21 Nis 2016
20
0
Şanlıurfa
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Üniversiteye Başlıyacam Fakat Şöyle Bir Projem Var Üniversitede Bir Ekip Kurup Bir Yer Kiralayıp Orayı Ofis Yapmayı Ve Yeni Projelere İmza Atmayı Düşünüyorum. Fakat Nasıl Bir Oyun Yapılabilir Mobil Platform İçin Fikirleriniz Nelerdir ?

Bence Ovilex Software'ın yaptığı gibi yapmalısınız o oyunlar Türkiye'de çok tutuyor.(coach bus simulator gibi):confused:

Skandal07

Katılımcı Üye
22 Eki 2014
496
0
Alanya
Az Gerçekçi Futbol Oyunu Yapabilirsin
Motor Yarışı yada Araba Yaraışı Gibi Oyunlar Yapabilirsin Storedeki Oyunlardan Esinlerenerek Onları Ustune İlave Ederek Yapabilirsin
Bulmaca Oda Oyunları Gibi Müthiş Zekanını Konuşturarak Yapabilirsin :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.