Nasil birinin Telefonunu takip edebilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mert_can2

Yeni üye
31 Ağu 2009
11
0
al kardeş ben denedim pişman olmadım süper bişi ama orjinali olmadığı için antivirüs virüs olarak görüyor. ama kesinlikle virüs yoktur.ben denedim çalışıyor!!!l

Download link:
http://www.dosya.tc/.....her_ey.rar.htm
Kendini pekte uyanık zannedip, site üyelerine verdiğin link aracılığıyla server yollamaya utanmıyor musun?

Arkadaşlar, yukarıdaki kişinin vermiş olduğu linke tıklayıp dosyayı sakın indirmeyin!

öcal1453

Yeni üye
2 Eyl 2009
39
0
kardeş o işi cok kolay sanma cok zor arkadaslar var o işlerle uğrasanalr ama onlarda zor diyor yani bu konuda deneyimli olmak gerek onun bunun verdiği linke girersen tabikide yapamassın ona göre

fsanex

Yeni üye
23 Eyl 2009
3
0
benim bir arkadaşım var ama ismini veremem
o da hacker bana bahsetmişti
bir proğram var
kimi izlemek dinlemek istiyorsan onun numarasını belli bir yere yazıyosun sonra seninkini alta
onu biri aradığında aynı anda senin telefonda çalıyor
proğramı vermedi ama bilgisayarında gerçektende gördüm daha önce denemiş
yalnız bi sorun var yasal değil ve cezası çok ağırmış birader
alısam sana da link yollarım

erera

Yeni üye
12 Kas 2009
8
0
slm arkadaslar bu konu biraz eski ama ben bildiklerimi paylasmak istedim. evet boyle takip programlari var ancak bunlar belirli telefonlarin belirli modelleri ile calisiyos. isteginize gore programin buyuklugune gore dinlenem cihazi bile olabiliyolar onun gorusmelerine mesajlarina herseyine ulasabiliyosunuz online olarak. bunu tarz programlarin cracklisini bulamadim ucretle satiliyo ve zaman sinirli 1 sene gibi. ve tek telefona yukleniyo. evet birde karsi tarafin telefonuna yuklenmesi gerekiyo.. ararsaniz casus yazilimlar adi altinda bulabilirsiniz..

StartHacker

Yeni üye
16 Eki 2009
32
0
İstanbul
Kızmayın Ama Bızım Bılgısayarcı Tak Fısı Bıtır Isı Dıyordu.Anlayacagın Eger Duzenlı Manıta Olayı Olcaksa Bunu Deneyebılırsın. Kız Eger Kars Kasarı Degıl Ise Bundan Sonra Senı Bırakamaz Saten. Ama Bu Yolu Bence Izleme Kızı Kendıne Zorunlu Baglı Bırakırsın.Ya Haydar Dumen Gıbı Oldum.:D

hackerli

Yeni üye
18 Kas 2009
1
0
Ya arkadaslar ben msn hack progranmı indirmek ıstıyom ama yapamıyom lutfen bırı bana anlata bılırmı ya şimden teşekürler

amedov

Yeni üye
1 Eyl 2009
30
0
kardeş neo die bi program var bende ortam dinlemesine sms takibine kadar herşeyi yapıyo bi ara irtibata geçelim ben ahmedov

By-TRoJaN

Yeni üye
7 Mar 2007
4
0
Konusmaya bile gerek yok böyle bişey imkansız... Anca Kız arkının Telıne Telekulak Yüklersin kendi telefonunada yüklersin ve konusmaları dinlersin aradıgında kız arkadasını telefonu çalmadan hatta tuş kilidi yada ekran ışıgı yanıp sönmeden telefon sana açılır ve onun ne konustuguna kulak misafiri olursun onun telefonunu izleyemezsin lisanslı program satın alman lazım bunlarda 500 Ytl 1 milyon arası bi fiyat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.