Nasıl CSS Öğrenebilirim?

24 Tem 2019
140
46
Merhaba Ben CSS Öğrenmek İstiyorum Az Çok Renk Değiştirme Sağ Sol Kaydırma Gibi Kodları Biliyorum Ancak Bastan Sona Güzel Anlatımlı Eğitim Seti Bilen Birisi Rica Etsem Verebilirmi Kısa Ve Güzel Anlatım Olsun Yeter. Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ahrem

Uzman üye
27 Şub 2016
1,030
0
ArchyLegends
Cevap: Css

W3School Bu siteden çok güzel bir şekilde hem deneyip hem öğrenip yapabilirsin her türlü css ve java script temelleri var tek sorun ingilizce bu şekilde dilde geeleiştirebilirsin aslında iyi çalışmalar dostum

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3
Cevap: Nasıl Css Öğrenebilirim

Udemyde engin atlunbilek var HTML5 ve css anlatıyor aşırı iyi 17 saatlik bir ders ama detaylarını asıl olayı anlatıyor tavsiye ederim su an indirimde normal fiyatı 65 lira zaten

Gatex

Üye
10 Nis 2020
219
2
Türkiye
Cevap: Nasıl Css Öğrenebilirim

BTK Akademi , Udemy gibi platformlardan ücretsiz kurs alarak bitirmeyi deneyebilirsiniz. Daha sonra kendi kendinize bir proje geliştirmeye çalışın, bilgilerin akılda kalması için :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.