Nasıl Engellerim? Acil !

ProoBaskan66

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
260
0
Hack City :)
Arkadaşlar komşu bizden bağlanıyomuş bende bizim modemin şifresini kırdılar sandım babam vermiş herneyse sadete gelecem bizim internet sömürülüyo bazılarını engellemek zorundayım çünkü öperek ödemiyoruz faturasını şifre değiştir diyosan yapamam çünkü hayır işleyeyim biraz :woott bir kaç kişiyi engellemek zorundayım modemim zyxel VMG3312-B10B nasıl engellerim?

10 kişi oldular internet bana lazım işim var lütfen yardım internetim sömürülüyor :D :mml

Son düzenleme:

mert3858

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
565
0
sen para ödüryosun ona nası müsade ediyosn anlıyamadım ben hergün kontrol ediyorum arayüzü giren çkan varmı diye saten modemim çift koruma + vps aktif şifre kırma imkansız mac flitrmeyi aç engelle bazılarını

Gryphon

Uzman üye
19 Nis 2016
1,316
1
$from = ist;
"192.168.1.1" adresine gir (tırnak işaretleri olmadan) orda kullanıcı adı yerine admin şifre yerine 1234 ü dene yanlış derse şifreyi değiştirmişsin demektir ya şifreyi gircen yadamodeme reset atcan sonra orda hangi bilgisayarlar bağlanıyo gösterir mac adresi de yazıyo hangisini engellemek istiyosan mac adresini kopyalıycan

Sonra
Alt Menüde Güvenlik > Mac Filtresine girip ordan mac adresini engelliycen

ProoBaskan66

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
260
0
Hack City :)
"192.168.1.1" adresine gir (tırnak işaretleri olmadan) orda kullanıcı adı yerine admin şifre yerine 1234 ü dene yanlış derse şifreyi değiştirmişsin demektir ya şifreyi gircen yadamodeme reset atcan sonra orda hangi bilgisayarlar bağlanıyo gösterir mac adresi de yazıyo hangisini engellemek istiyosan mac adresini kopyalıycan

Sonra
Alt Menüde Güvenlik > Mac Filtresine girip ordan mac adresini engelliycen

Kusura bakma yok demişim varmış özür dilerim

Son düzenleme:

RICKY

Katılımcı Üye
16 Tem 2016
309
0
Kardeş Modem Arayüzüne Gir Orda Seçeneklerden Sekmeler Bak Araştır Bulursun Bağlı Olan Cihazlar Diye Listeden İstemediğin Kişileri Engelle O Kadar Bidaha Giremezler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.