Nasıl Hack Öğrenebilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murateminoglu75

Yeni üye
19 Şub 2021
7
1
Merhaba arkadaşlar. Ben formunuza yeni üye Türkmenistanlıyım. Hack öğrenmek istiyorum. Özbek Türküyüm. Nasıl hack öğrenebilirim. Sıfırdan eğitim almak istiyorum. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,895
1,243
Merhaba, bu alana yönelmeden ilgili konuda videomuzu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=80tlub-hies[/ame]

HOLİSAVRA

Üye
29 Tem 2007
88
4
Merhaba Dostum,

Öncelikle THT Cyber Star Hacking Hacker Eğitim Setini tamamlaman sana çok fazla şey katacaktır. Bunun yanı sıra UDEMY HACK KURSLARI serilerini tamamlaya bilirsin. Ülkemizin Türk Vatandaşlarının hizmetine sunduğu BTK AKADEMİ sitesine üye olan bir Türk arkadaşın yada yakının varsa buradan da kendini Yazılım ve Diğer konularda geliştire bilirsin. Ayrıca forumlarda ve Youtube kanallarında çokça vakit geçirerek sosyal medya platformlarında bu işi profesyonelce yapan insanları yakın takibe alman da büyük yarar var. Sana bu yolda başarılar diler Tüm Türkmenistan halkına ve Özbek Türk'daşlarımıza selam ederim.

sonkorkum22

Yeni üye
18 Şub 2021
1
0
Arkadaşlar bende burada yeniyim ve insanlara faydalı olabilmek iyi amaçlarda kullana bilmek için hack öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız Ne mutlu bana

esar

Yeni üye
22 Şub 2021
3
1
Cevap: Merhaba arkadaşlar... Nasıl Hack Öğrenebilirim?

Merhaba ben Linux'a yeni başlamış sayılmam. Konunun dışında fakat gerçekten 3-4 aydır bu problemi çözemedim. Kali Linux'u kurdum fakat herkes gibi internet problemi yaşıyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba, forumu güncel şekilde takip etmenizi tavsiye ederim. Kurallar gereği bu tarz konular yasak olduğundan konuyu kitliyorum. İyi forumlar dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.