Nasıl Hacker Olabilirim?

DeaLonG

Yeni üye
6 Haz 2010
1
0
Arkadaslar benim hackerliğe cok merakım vardır ve olmakta cok isterim.Her halükarda ister msn hack ister siteye saldırma hepsini yapmayı cok isterim.Büstürü program var ama hicbirine güvenemiyorum.Bazıları virüslü ve bilgisayarıma zararlı olabilir.Ben bu internette bircok parazitle karsılastım ve msn sini hacklemek istedim fakat ne bir dostum var hacker olan neden ben hackerlikten anlıyorum.Arkadaslar bana hacker olabilmek icin genis bi acıklama yaparmısınız? basta hackerliğin bilmediğim yönlerini öğreneyim daha sonra hackerlik icin program öneriniz ama güvenilir olsun.Saygılar...

ChaosTheory24

Yeni üye
6 Haz 2010
17
0
Herşey programla yapılmıyor zaten, ben çoğu şey için kandırma yöntemini kullanıyorum, ama tabii gerekli programlar veya açıklar biliyorsan işin kolaylaşır
eng101.gif

K!nG

Kıdemli Üye
6 Ocak 2007
2,196
29
vice city =)
Burası doğru bölüm değil forumdakileri kendi tecrübene katıp ilerlemen gerekir kim bedavaya yada öylesine bi faydası olmadan zamanını harcayıp anlatırki başkasına ?

TurKHacK01

Katılımcı Üye
30 Eyl 2009
929
0
ÖzeL HarekaT '
Yeri Burası DeğiL .. Ayrıca HacKer oLmak için . Önce aLan Belirlemelisin ..

Zaten gerisini Forumumuzda Bulursun (döküman , video vs..)

Hadi KoLay Gelsin . BaşarıLar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.