Çözüldü Nasıl İyi Bir Yazılımcı Olabilirim?

Mr.Judge

Yeni üye
18 Ağu 2023
9
4
Selamünaleyküm arkadaşlar,
Yazılıma başlamak istiyorum ve kararlıyım öyle geçici bir heves değil. İnternetten araştırma yaptım ama iyi bir yerli kaynak çok bulamadım , yazılıma nereden başlamam gerektiği hakkında fazla bir bilgi edinemedim lütfen bana yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
981
Merhabalar

genelde yeni başlayanlar için python önerilir yazması okuması ve programası gayet basit ve sade olarak öne çıkandır bence mantığı kavramak için python ile başlayabilirsin youtube üzerinde bir çok eğitimi mevcuttur tabi c# veya diğer programlama dilleri ilede başlayabilirsin yerli kaynak olarak youtube üzerinden bir çok eğitim videosu bulabilirsin

İyi Forumlar

BayZorro

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
471
48
Everywhere
Yazılıma başlamak istiyorum ve kararlıyım öyle geçici bir heves değil. İnternetten araştırma yaptım ama iyi bir yerli kaynak çok bulamadım , yazılıma nereden başlamam gerektiği hakkında fazla bir bilgi edinemedim lütfen bana yardımcı olur musunuz?
Hangi alanda uzmanlaşmak istiyorsan önce o alandan başlayarak ilerlemelisin. Örn: Python - C# - PHP - ASP vs. gibi dillerinden birini seçip ilerleyebilirsin.

Mr.Judge

Yeni üye
18 Ağu 2023
9
4
Merhabalar

genelde yeni başlayanlar için python önerilir yazması okuması ve programası gayet basit ve sade olarak öne çıkandır bence mantığı kavramak için python ile başlayabilirsin youtube üzerinde bir çok eğitimi mevcuttur tabi c# veya diğer programlama dilleri ilede başlayabilirsin yerli kaynak olarak youtube üzerinden bir çok eğitim videosu bulabilirsin

İyi Forumlar
Teşekkürler. Sizin önerebileceğiniz öğretici bir kanal veya kitap var mı?

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
981
Merhaba

buyurun buradan izleyebilirsiniz
eğer sorununuz çözüldüyse gereksiz post kasımını önlemek için çözüldü olarak işaretleyin

İyi Forumlar

Mr.Judge

Yeni üye
18 Ağu 2023
9
4
Hangi alanda uzmanlaşmak istiyorsan önce o alandan başlayarak ilerlemelisin. Örn: Python - C# - PHP - ASP vs. gibi dillerinden birini seçip ilerleyebilirsin.
Siber güvenlik veya makine öğrenimi alanında kendimi geliştirmek istiyorum. Sizin önerebileceğiniz bir eğitim kanalı veya kitap var mı?

Merhaba

buyurun buradan izleyebilirsiniz
eğer sorununuz çözüldüyse gereksiz post kasımını önlemek için çözüldü olarak işaretleyin

İyi Forumlar
Tamamdır, teşekkürler.

THTSerdar

Yeni üye
13 Ocak 2021
1
0
Türkiye
Yardımcı olmak isterim dostum 🙃

Teşekkürler. Sizin önerebileceğiniz öğretici bir kanal veya kitap var mı?

Bu attığım site linkine tıkla bir göz gezdir bakalım sitenin içerisine girdiğinde bir kaç tane kitap fotoğrafları göreceksin bu kitaplar senin gelişmene yardımcı olacağını düşünüyorum iyi şanslar,👍🏻

Mr.Judge

Yeni üye
18 Ağu 2023
9
4

Bu attığım site linkine tıkla bir göz gezdir bakalım sitenin içerisine girdiğinde bir kaç tane kitap fotoğrafları göreceksin bu kitaplar senin gelişmene yardımcı olacağını düşünüyorum iyi şanslar,👍🏻

Teşekkür ederim.

Siber güvenlik öğrenmek istiyorsan Kali Linux üzerinden ilerlemeni tavsiye ederim. Youtube üzerinde birden fazla eğitim videoları mevcut.
Tamamdır teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.