Nasıl iz bırakmadan işimi halledebilirim?

[HaCKiNG]

Üye
15 Nis 2009
151
4
Merhaba arkadaşlar 2 yıl hapis ve 2 bin tl para cezam var 5 yıl ertelemeli ama internette bir iş yapıcam yakalanmamam lazım.
mobil internet kullanıyorum.
gerekirse internet kafede de yapabilirim
aklımda proxy kullanmak var ama hangisi tamamen gizler mahkeme istediğinde bilgilerimi vermez vs.. sizden bir yardım alıyım dedim. tavsiyelerinizi bekliyorum :)

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
Dostum sanal makine içine sanal makine kurmayı denemeni tavsiye ederim...
Mac adresleri ve ip adresleri tamamen değiştiği için riski çok aza indirebilir vpn olarakta bir marka vardı onu bulmuştum en iyisi olarak bulursam buraya atarım kolay gelsin

[HaCKiNG]

Üye
15 Nis 2009
151
4
Dostum sanal makine içine sanal makine kurmayı denemeni tavsiye ederim...
Mac adresleri ve ip adresleri tamamen değiştiği için riski çok aza indirebilir vpn olarakta bir marka vardı onu bulmuştum en iyisi olarak bulursam buraya atarım kolay gelsin

çok teşekkür ederim :) çok mantıklı geldi sanal içinde sanal.
acaba windows mac fakeder mi_? suan hazır sanalda mac varda

l MRX l

Üye
9 Eyl 2015
81
0
Merhaba arkadaşlar 2 yıl hapis ve 2 bin tl para cezam var 5 yıl ertelemeli ama internette bir iş yapıcam yakalanmamam lazım.
mobil internet kullanıyorum.
gerekirse internet kafede de yapabilirim
aklımda proxy kullanmak var ama hangisi tamamen gizler mahkeme istediğinde bilgilerimi vermez vs.. sizden bir yardım alıyım dedim. tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Ne yaptın çok merak ettim açıkcası.​

[HaCKiNG]

Üye
15 Nis 2009
151
4
Rat vs. dir tahmini çocukça dediğine göre :trl İnternet kafede yap + mümkünse Kamera Kaydı yapan cafe olmasın + Parmak izide bırakma :D

şapkayla girmek yasak diyolarda öyle girmeye çalışırım.
rat vs.. ile 12 13 yaşında uğraşıyordum hocam :)
bizden geçti o tür şeyler
15 yaşında mahkemeye çıktım knight online yüzünden :RpS_biggrin:
aslında güzel tecrübelerdi çoğu insanın tadamıyacağı zevklerdi :)

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
Dostum sana tavsiyem sanal makine içi sanal makine kurman ama ana makine'de de vpn açıp sanal makineye girmen aktarmaların olduğu sürece normal bilgisayarına ulaşmalar zorlaşır ve ne yaparsan yap sanal makine orjinal mac adresini değilde kendi mac adresini verir bunu biliyorsundur normal mac adresine ulaşana kadar sen işini çoktan bitirip aile kurmuş olursun yani kısacası sanal makine içine işletim sistemi kur ama normal bilgisayarından ip değiştirme ve vpn açıp gir yada tor ondan sonra sanal makine kurduğundada içine tor ve vpn kur (neden vpn dedim çünkü artık vpn kurmadan tor kurulamıyor) ondan sonra tor açıkken içine bir sanal makine daha kurup ordan açıp tor'u işlemlerini ordan yap ama şunu söyleyeyim sanal makinelerin mac adresleride değişik olduğundan dolayı seni bulmaları 100/1 gibi bir ihtimale düşer lisedeyken hocalarımlada defalarca denemiştim bu işi ulaşılması imkansız ötesi anca senin ağına bağlı biri trafiği izlerse o zaman bulunabilirsin onun dışında yönlendirmeler varken seni kolay kolay kimse bulamaz al kahveni yak sigaranı bak keyfine :)

[HaCKiNG]

Üye
15 Nis 2009
151
4
Dostum sana tavsiyem sanal makine içi sanal makine kurman ama ana makine'de de vpn açıp sanal makineye girmen aktarmaların olduğu sürece normal bilgisayarına ulaşmalar zorlaşır ve ne yaparsan yap sanal makine orjinal mac adresini değilde kendi mac adresini verir bunu biliyorsundur normal mac adresine ulaşana kadar sen işini çoktan bitirip aile kurmuş olursun yani kısacası sanal makine içine işletim sistemi kur ama normal bilgisayarından ip değiştirme ve vpn açıp gir yada tor ondan sonra sanal makine kurduğundada içine tor ve vpn kur (neden vpn dedim çünkü artık vpn kurmadan tor kurulamıyor) ondan sonra tor açıkken içine bir sanal makine daha kurup ordan açıp tor'u işlemlerini ordan yap ama şunu söyleyeyim sanal makinelerin mac adresleride değişik olduğundan dolayı seni bulmaları 100/1 gibi bir ihtimale düşer lisedeyken hocalarımlada defalarca denemiştim bu işi ulaşılması imkansız ötesi anca senin ağına bağlı biri trafiği izlerse o zaman bulunabilirsin onun dışında yönlendirmeler varken seni kolay kolay kimse bulamaz al kahveni yak sigaranı bak keyfine :)

çok teşekkürler :diablo

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
Dün senin konu için az araştırma yaptım dostum kendi kendim konu açıp bahsetmiştim zaten ama sanal makine içi sanal makine yapabilirsin ama makinede dahil hepsine tor'u indir sonrasında birer vpn aç bak keyfine bulacak adamı alnından öperim ben :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.