Nasıl Olmuş #3

30 Tem 2017
207
0
Nereye
Merhaba Arkadaşlar bu çalışmam'da baya bi duygusal anlar yaşadım kurguda ve müzikte bazı hatalar olabilir.Afınıza sığınıyorum keyifli dinlemeler.
Video Edit ve Müzik Çalışması Bana Aittir düşüncelerinizi bekliyorum
(Reklam Değildir)
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cDGF_ixLcxo[/ame]

30 Tem 2017
207
0
Nereye
FL Studio ücretsiz mi? Ayrıca hangi sürümü kullanıyorsunuz?

Merhaba Fl Studio 20 kullanıyorum ücretli lakin demo sürümü veya crack şeklinde internetten ulaşabilirsiniz :):

thebeard

Art Director
15 Mar 2018
3,503
1,038
Güzel remixliyorsun, aynı belirttiğim gibi subbass daha iyi seçebilirsin ve hihat diziliminde daha ayrıntılı yazabilirsen dadlı olur. drum kitlerde genelde hazır midi olarak bulunuyor zaten. ha birde bu acapellayı nerden bulabiliriz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.