Nasıl olmuş #5 (Biladerim için)

30 Tem 2017
207
0
Nereye
Merhaba dostlarım bu çalışmam da Fero Biladerim için şarkısının altyapısını kendim hazırladım 0 dan video kurgu programımda sıkıntı olduğu için sorun olabilir afınıza sığınıyorum.Görüşlerinizi bekliyorum istek olursa acapella'sını paylaşa bilirim keyifli dinlemeler
(reklam değildir)
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=a-_0ccu5RrM&feature=youtu.be[/ame]

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
125
3
xD
Ellerine sağlık beğendim.

Hani şu 0:30'da başlayan bi şey varya feronun etrafındaki halkadan değişik şeyler çıkıyor beyaz sese göre işte o bir süre sonra kayboluyor sadece 2 tane halka oluyor ya, keşke hertarafı o 0:30'da başlayan yer gibi olsaydı. Bence daha güzel olurdu.

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Elinize sağlık. Yine güzel bir çalışma yapmışsınız. 33. saniyede başlayan beyaz halkalar baştan sona kadar hep olsaydı daha hoş olabilirdi. Daha çok gelişmeniz dileğiyle.

Scitzes

Üye
30 Haz 2018
94
0
Cidden sana helal olsun . Benim kulak zevkime göre tamamen . Playlistime bile ekledim . BAŞARILAR!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.