nasil olurda kimse bi yolunu bilmez ???

14 Eyl 2012
118
0
Selam arkadaslar qaripbir problemle karsi karsiyayim lafi hazla uzatmadan konuya gecmek istiyorum
1 yil once Metro 2033 oyunu nu kurup sorunsuz oynamistim. bu gun tekrar yazdim ayni disk ayni oyun ama bu sefer oyun acildiginda "Metro 2033 executable çalışmayı durdurdu" hatası aliyorum Google da aradim bir cok konu buldum sorunu yasayanlar nasil cozmuslerse aynisini denedim olmuyor 6 saat dir ugrasiyorum bir turlu duzeltemedim bir cozumu bilen varsa lutfen yardim etsin.
Razor 1911 falan kurdum duzelmedi.

System Information:
Processor:Intel Core 2 Duo 2.80 GHZ
ram: 4GB
VGA: Nvidia GeForce GT9500 1024MB 128 Bit (Driver-i bu gun guncellendi)
HDD:320 GB
DirectX 11
Operating System :Windows 7 x86 Bit ( Bu gun guncelledim)

SeraserH

Yeni üye
19 Tem 2013
40
0
Bilgisayarım-sağ tık- özellikler- gelişmiş sistem ayarları - gelişmiş sekmesi- performanstan Ayarlar - Veri yürütme Engellemesi - Seçtiklerimin dışında.... işaretle- aşağıdan o oyunun exe sini seç uygula tamam de pc ye reset at . bi dene

BarisJKaraali

Kıdemli Üye
5 May 2013
2,653
0
Istanbul
çeşke bilsem yardım ederdim

beyler bilmiyorsanız post kasmayın bu ilk ve son uyarımdır bu konuda ;)

//Edit:
PhysXLoader.dll indirin
Crack Yapın
oyunun yüklü oldugu yerde bir klasör var install adında onun icine girin ve sırayla
1)vcredist_x86_sp1_atl_4053
2)PhysX_10.02.22_9.10.0222_SystemSoftware
3)DirectX
Yükleyin
;)

Son düzenleme:

By Ghost

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
941
2
C:\Linux
Kardeş silip tekrar yükledin mi bilmiyorum ama eksik dosya olabilir bilgisayardan tamamen silip tekrar yüklemeyi dene bi de crack dosyasının içinde bi tane daha setup olması gerekiyor varsa eğer oyunu kurduktan sonra onuda yükle ..

14 Eyl 2012
118
0
Bilgisayarım-sağ tık- özellikler- gelişmiş sistem ayarları - gelişmiş sekmesi- performanstan Ayarlar - Veri yürütme Engellemesi - Seçtiklerimin dışında.... işaretle- aşağıdan o oyunun exe sini seç uygula tamam de pc ye reset at . bi dene

Bunları yukledim
- D3D11Install
- DirectX
- PhysX_10.02.22_9.10.0222_SystemSoftware
- vcredist_x86_sp1_atl_4053
- Update GPU drivers

bunlarıda dene

//edit:flood yapma mesajlarına editle diğer cevapları ;)

tamam.tesekkurler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.