Nasıl para kazanabilirim

asbal079

Yeni üye
24 Ağu 2017
25
0
Abilerim acikl para lazim hızlı para kazanmak için ne onerirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
İnternet üzerinde acil hızlı para yöntemleri misyon dışına çıkar ondan dolayı reelden iş bulup çalışmalısın günlük işveren yerlerde var oraları tercih edebilirsin

asbal079

Yeni üye
24 Ağu 2017
25
0
Zaten çalışıyorum ama Suriyeliler kilisi fethettiğinde beri para kazanmak zorlaştı özel bi sebepten dolayı acil para lazim bunu internetten kazanctan bulamadım

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Zaten çalışıyorum ama Suriyeliler kilisi fethettiğinde beri para kazanmak zorlaştı özel bi sebepten dolayı acil para lazim bunu internetten kazanctan bulamadım

Çalışarak kazanılır para .Suriyeli filan demişsin de emin ol Suriyelin çalıştığı işe burun kıvırırsın.Birsürü iş yeri işci alıyor vızır vızır insanlar beğenmiyor işi.Polemik yaratmak istemiyorum ama işsizliği Suriyelilere bağlamayın .Tarla bahçeye gidiceksin.Gündeliğe.Günlük para kazanmak istiyosan.

asbal079

Yeni üye
24 Ağu 2017
25
0
Çalışarak kazanılır para .Suriyeli filan demişsin de emin ol Suriyelin çalıştığı işe burun kıvırırsın.Birsürü iş yeri işci alıyor vızır vızır insanlar beğenmiyor işi.Polemik yaratmak istemiyorum ama işsizliği Suriyelilere bağlamayın .Tarla bahçeye gidiceksin.Gündeliğe.Günlük para kazanmak istiyosan.

Arkadaşım bizim olduğumuz şehrin nüfusu yaklaşık 100.000 onlar gelmeden önce günlük 100 tlye calisiyodum bağda bahcede yaklaşık olarak 300000 Suriyeli vatandaş geldi yaptığım isi 35 tlye yapmaya başladım oda her zaman olmadığından dolayı sıkıntı cekiyorum

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Kardesim oncelikle bir ustanin yanina giriyosun orda lazim olan parayi cikartiyosun + 100 tl cikartiyosun sonra gidip domain ve hosting aliyorsun ardindan ilgi alanin neyse apk programlar hack oyun vs neyse artik ona gore bir site aciyosun adsense reklamlarini koyuyosun sonra forumda siteni ilk soralara cikartacak formuller var onlari yap kardesim temiz para

Darkhacker2

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,821
0
O'ndan
Kardesim oncelikle bir ustanin yanina giriyosun orda lazim olan parayi cikartiyosun + 100 tl cikartiyosun sonra gidip domain ve hosting aliyorsun ardindan ilgi alanin neyse apk programlar hack oyun vs neyse artik ona gore bir site aciyosun adsense reklamlarini koyuyosun sonra forumda siteni ilk soralara cikartacak formuller var onlari yap kardesim temiz para

O kadar kolay değil o iş en az 1 yıl sonra para kazanmaya başlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.