Nasıl Para Kazanabilirim?

sleeplexs

Katılımcı Üye
20 Şub 2011
596
1
C://
merhaba arkadaşlar iyi forumlar bir şirkette uzaktan front-end dev. olarak çalışıyorum yazılımdan bilgisayarda sosyal medyadan iddaadan yani aklınıza gelebilecek genel konulardan standart sıradan sizin gibi belki forumda ki çoğu insan gibi biriyim geçen seneye kadar bir şekilde maaşla idare ediyordum ama malum memleketin hali ortada birazda arkadaşlarıma borç verdim geri alamadım çok sıkışık zor duruma girdim ve extra neler yapabilirim diye araştırıyorum sizden de fikir almak istedim siz neler yapıyorsunuz para kazanmak için legal ve illegal olabilir ( daha önce papara hesap açma , onaylama , vs vs bir sürü illegal işte yaptım ) teşekkürler

XTRIAL

Üye
13 Ara 2020
223
3
278
Merhaba,
Hızlı bir döngü istiyorsanız alanınız ile alakalı olan sosyal kanallara katılın (Örn. Telegram, WhatsApp grupları, Facebook vb. gruplar). Bu tarz gruplarda bu işi yapan insanlar kadar, yaptırmak isteyen, destek alanlarda oluyor. Bu 1. Yöntem olsun.

2. Yöntem olarak kendinizi mevcut işinizde geliştirmek ve portföy arttırmak referans ve müşteri sayınızı arttırır.

İşler sizin ayağınıza gelmez sizin aramanız, kovalamanız gerekmekte. O neden ile @`TR0GRES arkadaşımızın söyledikleri de sizin için etkili ve hızlı dönüşler almanızı sağlayacaktır.

Ayrıca illegal yapacağınız işler size kayıptan başka bir şey vermez. 👍

RePLiKa

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,885
27
Türkiye
İki kişide yağtığınız işle alakalı şeyler yazmışlar. Fakat benim de başka bir uyguladığım yöntem var. Çok küçük bütçeyle ttrust wallet'tan pancakeswap üzerinden yeni çıkacak tokenlere yatırım yapılabilir. Mesela Token 22.05.2022 tarihinde saat 23.00'da açılacak diyelim. O saatte en dipten alıyoruz. Örnek veriyorum ben 30$ girdiğim bi tokenden 2 hafat bile sürmeden 1700$ gibi bir büt.eyle parça parça çıktım. Veya 40 $ girdiğim bir tokenden 15 dakika da 200$ gibi bir seviyeyle çıktım. Piyasada çok fazla scam projeler bulunmakta lakin iyi araştırılıp, en dipten girebilirseniz gerçekten güzel kazançlar sağlanabilir. Onun haricinde ufak kazançlar için airdop kovalayabilirsiniz. Dediklerim yatırım tavsiyesi değildir. İnsanlar binlerce lirada kaybedebiliyor ama ufak bütçelerle kendinizi üzmeyecek kadar yapılınca kimseye bir zarar gelmiyor :)

sleeplexs

Katılımcı Üye
20 Şub 2011
596
1
Merhaba front-end kısmında freelancer işler alabilirsiniz (Bionlik , freelancer.com gibi siteler den ), Youtube kanalı yada udemy'de eğitim verebilirsiniz(Bu kısa vadeli pek bir şey kazandırmaz ) Host/domain al-sat işleri olabilir
fiver'da armutta üyeliklerim var açıkcası iş gelmiyor şu çağda artık web sitesi yapmayan kalmadı galiba :)

sleeplexs

Katılımcı Üye
20 Şub 2011
596
1
İki kişide yağtığınız işle alakalı şeyler yazmışlar. Fakat benim de başka bir uyguladığım yöntem var. Çok küçük bütçeyle ttrust wallet'tan pancakeswap üzerinden yeni çıkacak tokenlere yatırım yapılabilir. Mesela Token 22.05.2022 tarihinde saat 23.00'da açılacak diyelim. O saatte en dipten alıyoruz. Örnek veriyorum ben 30$ girdiğim bi tokenden 2 hafat bile sürmeden 1700$ gibi bir büt.eyle parça parça çıktım. Veya 40 $ girdiğim bir tokenden 15 dakika da 200$ gibi bir seviyeyle çıktım. Piyasada çok fazla scam projeler bulunmakta lakin iyi araştırılıp, en dipten girebilirseniz gerçekten güzel kazançlar sağlanabilir. Onun haricinde ufak kazançlar için airdop kovalayabilirsiniz. Dediklerim yatırım tavsiyesi değildir. İnsanlar binlerce lirada kaybedebiliyor ama ufak bütçelerle kendinizi üzmeyecek kadar yapılınca kimseye bir zarar gelmiyor :)
huobi-gateio-Vlaunch coinlist coin bilmem ne aklına ne gelirse girmediğim katılmadığım ön satış kalmadı yeri geldi çok ucuzdan coin aldım onu yaptım bunu yaptım yine yok abi youtubeden bir sürü proje izledim coinlerle ilgili hepsine geç kaldım veya katılamadım denemediğim bir şey kalmadı gibi birşey :) veya katıldıklarımda da hep 1-2$ kazanmışımdır

`TR0GRES

Uzman üye
1 Mar 2020
1,355
24
714
Carpe Diem
fiver'da armutta üyeliklerim var açıkcası iş gelmiyor şu çağda artık web sitesi yapmayan kalmadı galiba :)
Kısa vadeli @Xtrial'in dediği gibi tg, dc, wp, instagram gibi sosyal medyalardan işlere bakmak olabilir yada sitelerde makale yazarlığı , yabancı diliniz varsa çeviri , yatırım olabilir hisse/kripto , front-end için bire bir dersler aklıma gelen kısa vadeli işler bunlar

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Dostum neye güvenilir ki
Geçen bir arkadaş Reel bana birşeyden bahsetti bir sistem varmış üye kazandırıp bir miktarda para yatırıp belli zamanlar ödeme yapıyormuş ciddi ciddi anlattı ve çektiği paradan bahsetti. İşte o çektiği parayı bir nedenden ötürü geri yatırıp ikiye katlamak istiyordu.

2 gün önce bu anlattığı sistemin patladığını söyledi ki kaybetmiş.
Ben akıllı adamım iştahla bende para yatirabilirdim ama inancım yok benim çok saçma geliyor.

Ve exxen de bir belgesel var
Tosuncuk bunu izle mutlaka orada bir adam birşeyden söz ediyor ve dikkatini çekecektir.

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
4
519
Righteous Side of Hell
Üsttede bir arkadaş yazmış airdrop kovala diye. Bir örnek vereyim kendimden, x borsası en son ref ile üye olan herkese 30tl veriyordu. Referans kasan kişiye ise 15tl. Kyc vs olmadanda veriyordu hesabına. Önce ben kendime, anneme, babama, arkadaşlarıma yaptıktan sonra yaklaşık 150tllere kadar çıktım. Sonra ise gelen daha fazla kazanma isteği ile kendi kendime referans kasmaya başladım yazdığım bir bot ile. Onunla da yaklaşık 350 400 lira falan kazandıktan sonra parayı çektim çektikten 1 gün sonrada hesabım banlandı ama ben çektiğimle kaldım :D. Bu tarz işler kovalarsan iyi paralar kazanırsın ama nadiren denk geliyor böyle güvenilir ve kycsiz airdroplar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.