Nasıl Rat ve Keylogger Oluştururum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

e7emre

Yeni üye
29 Haz 2022
9
0
Bazı sitelere baktım bazı programlara baktım ve KeyLogger ile ilgili yazılara baktım ama bir türlü bişey bulamadım doğru dürüst siteler ücretli uygulamalar virüslü sizden ricam bir KeyLogger yani rat nasıl oluştururum karşı kişinin konumunu yazdığı yazıları sosyal medya mesajları SMS leri klavye yazıları ve girdiği uygulama vb. Şeyleri nasıl yapabilirim yada önerebileceğiniz bişi varmı ücretsiz bir şekilde veya nasıl yaparım

Çözüm
Bazı sitelere baktım bazı programlara baktım ve KeyLogger ile ilgili yazılara baktım ama bir türlü bişey bulamadım doğru dürüst siteler ücretli uygulamalar virüslü sizden ricam bir KeyLogger yani rat nasıl oluştururum karşı kişinin konumunu yazdığı yazıları sosyal medya mesajları SMS leri klavye yazıları ve girdiği uygulama vb. Şeyleri nasıl yapabilirim yada önerebileceğiniz bişi varmı ücretsiz bir şekilde veya nasıl yaparım
Selamlar. zararlı yazılım yazmak istiyorsanız önünüze farklı seçenekler çıkacaktır. Ancak en stabil C ailesi dilleri ile yazabilirsiniz. Ek olarak Python da kullanabilirsiniz, ancak C kadar etkili bir sonuç alamazsınız. Yani kendiniz yazmak istiyorsanız C, C++, C# bu dillerden bir tanesini...

Suppressor

Request Uzmanı
16 Kas 2022
1,218
752
always, everywhere
Selamlar. zararlı yazılım yazmak istiyorsanız önünüze farklı seçenekler çıkacaktır. Ancak en stabil C ailesi dilleri ile yazabilirsiniz. Ek olarak Python da kullanabilirsiniz, ancak C kadar etkili bir sonuç alamazsınız. Yani kendiniz yazmak istiyorsanız C, C++, C# bu dillerden bir tanesini öğrenmeniz gerekmektedir.

Ücretsiz istiyor iseniz bazı açılmış konular:

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.