nasıl root atılır???

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba
Telefonunuza Kingroot indirip rootlaya bilirsiniz veya usb kablosunu pc ye bağlayıp Kingo root programı ile pc den rootlayabilirsiniz

EfsaneHacker21

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,014
12
-
dostum kingoroot adlı uygulamayla bilgisayarsız root atabilirsin

o olmazsa ,

Kingroot uygulamasını dene mutlaka birisi olur

uygulama linki:https://www.kingoapp.com/

sitede dowland yazıyor ona bas indir sonra uygulamayı aç sonra start kısmına bas %100 olursa telefon rootlu olmuş olur

İyi Forumlar

masterlordd

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
865
0
İstanbul
Dostum KingRoot ile atmanı pek tavsiye etmem , zira Telefonunun marka ve modeline göre internetten dosyasını bulup Odin ile Rootlamanı tavsiye ederim. Kingoroot gibi programlar genellikle virüs tarzı zararlı uygulamalar barındırabilir Ancak acil ise pc açamam dersen eğer ; Kingroot tavsiyemdir Daha sonra SuperSU kurarsın.

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
evet

Dostum KingRoot ile atmanı pek tavsiye etmem , zira Telefonunun marka ve modeline göre internetten dosyasını bulup Odin ile Rootlamanı tavsiye ederim. Kingoroot gibi programlar genellikle virüs tarzı zararlı uygulamalar barındırabilir Ancak acil ise pc açamam dersen eğer ; Kingroot tavsiyemdir Daha sonra SuperSU kurarsın.

aynen oyle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.