Nasıl sahte sms gönderebilirim

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
aslında tek bir sms'İ nasıl gönderebiliceğimizi merak ediyorum.bize ait hiçbir bilgi karşı tarafta görünmemeli.ama sms bomb kulağa eğlenceli geliyor nasıl yapıldığını benimle paylaşırsan çok mutlu olurum.
elinde bulunana cihaza göre değşir örnek pc var ise kali linux üzerinden yaparsın telefon var ise termux üzerindne yaparsın.

21 Haz 2021
103
18
/tmp
aslında tek bir sms'İ nasıl gönderebiliceğimizi merak ediyorum.bize ait hiçbir bilgi karşı tarafta görünmemeli.ama sms bomb kulağa eğlenceli geliyor nasıl yapıldığını benimle paylaşırsan çok mutlu olurum.
SMS Bomb için araçlar var. Mesela Tbomb. TheSpeedX/TBomb

Linkten indir, talimatları oku. Eğer mobildeysen Termux'dan, Windows'daysan PowerShell + Python'dan, Kali Linux ise direkt tool var zaten.

Tcspy

Uzman üye
5 Eki 2019
1,036
103
TC
tbomb var akıllı telefonunuz var ise termux kurun ve tbomb ekleyin telefon numarasını girin ve izleyin reklam gönderecektir karşı tarafa

Tels

Üye
24 Mar 2018
99
0
merhaba etrafta 500 $ değerinde python eğitim seti var o setin içinde nasıl sms atıcalğını analtıyor

ZiksthemW

Uzman üye
28 Mar 2020
1,025
113
Oslo
Python'la yapabilirmiyim veya bildiğiniz bir site var mı?

Merhaba,

Evet, Python ile yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken API erişimi veren bir SMS atma sitesi bulmanız. Bundan sonrasını sitenin herhangi bir dökümentasyonu var ise okumak veya araştırmak. API Erişimi veriyor mu bilmiyorum fakat SENDANONYMOUSSMS sitesini kullanabilirsiniz.

Saygılarımla,
ZiksthemW

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.