Nasıl Site kurulur?

DarkmeteR

Katılımcı Üye
31 Ocak 2015
508
0
Eskişehir
Site nasıl kurulur arkadaşlar uzman arkadaşlar yardım ederse sevınırım once ne yapmalıyım nasıl yapmak ıstedıgım sıteye domaın adı alırım veyahut domaın alıcagım sıteden tasarım yapabılıyormuyum kendım?

Kettchups

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
365
2
Html Kodlarını Vesayre Bilmesende Bi Şekilde Web Sitesi Yapabilirsin.

1. Domain Satın Almalısın Domaine Para Vermem Diyorsan Bedava Domain Adresi Veren Siteler Var Tabii Bunlar .com Veya .net Değil .cf Veya .tk Gibi Alan Adlarını Bedavaya Alabilirsin (Linki En Altta)

2. Siten İçin Bi Host Kullanman Gerek Tabii Bunlarda Paralı Fakat Parasız Bedavada Olan Hostlar Var Örneğin: 000Webhost Veya Hostinger

3. Sitene Html Kodlarını Bilmeden Tema Kurmanın Diğer Yollarından Biriside WordPress'dir. Bu WordPress Sitene Kolayca Tema Atıp Kurabileceğin Kolay Bir Kullanımı Olan Bi Web Site Kurma Yöntemidir.

4. Sitene Atman Gereken Temalar Var Tabii WordPress Kullanacaksan İnternete "Wordpress Bedava Temalar" Yazarak Binlerce Tema Bulabilirsin.

Dostum Kısaca Özetledim Yazdıklarımdan Yardım Aldıysan Ne Mutlu Bana

TK Veya .CF Bedava Alan Adı Veren Site : Freenom.com

000Webhost : www.000webhost.com
Hostinger : PHP ve MySQL, Site Kurucu ile Reklamsız ve Ücretsiz Hosting!

Dediklerimden Anlamadıysan İnternette Bi Video Buldum Bunuda İzleyebilirsin
Video : www.youtube.com/watch?v=mDk6KuzjsUk

Ayrıca WordPress'e Attığın Temaları Kendi İsteğin Gibi Düzenleyebilirsin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.