Nasıl ücretsiz sanal numara bulabilirim?

kale18

Yeni üye
16 Ağu 2022
7
0
Merhaba formun değerli üyeleri, ücretsiz sanal numara alabileceğim siteye ihtiyacım var (telegram, whatsapp için), daha önceki paylaşılan siteleri denedim ama sms gelmiyor güncel kullandığınız site var mıdır yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim. iyi günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hoaydar

Ar-Ge Ekibi
18 Ocak 2023
492
418
/system32
Merhaba formun değerli üyeleri, ücretsiz sanal numara alabileceğim siteye ihtiyacım var (telegram, whatsapp için), daha önceki paylaşılan siteleri denedim ama sms gelmiyor güncel kullandığınız site var mıdır yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim. iyi günler.
ücretsiz veren siteler var mı bilmiyorum ancak buradan para karşılığı numara temin edebilirsin

Son düzenleme:

Dekrats

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
549
442
Brain
ücretsiz sms onay sitelerinin çoğu scam sitelerdir, veya aldıktan 3-4 saat sonra numaranız elinizden gidecektir, ücretli siteleri kullanmanızı öneririm

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,331
920
Ücretsiz sanal numara hizmeti sunan birkaç web sitesi var. Ancak bu siteler şahsınıza veya kısaca üyeye özel sanal numara hizmeti vermezler. Doğrulama işlemlerinde ancak yardımcı olabilirler. Telegram, Whatsapp gibi platformlarda kullacaksanız hiç güvenilir değiller çünkü bu platformlar sanal numaralarınızı doğrulamaktan ziyade numara üzerine hesap açma işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Saldırganlar şifremi unuttum gibi methodlar ile numara üzerine sms kodu gönderebilirler ve bunu global olarak paylaşılan web sitesinden elde ederek şifrenizi değiştirebilirler. Buda kısır döngüye neden olur ve bir zaman sonra bu numaralar medya şirketleri tarafından tespit edilip yasaklanırlar. Bunun yerine ücretli olan paketleri inceleyebilirsiniz. Ücretli sanal numaralar sadece kişiye özel bir panelde gelmektedir ve kullanım açısından oldukça basittir. Ayrıca çok ucuz fiyatlara satılmaktadır. Numaraları sadece platformlara özgü sipariş edebiliyorsunuz. Şahsen verilerimizi kayıt etmeyen veya özel kurumlar, devletler ile paylaşmayan bir sanal numara hizmeti sağlayıcısı bulmak çok zordur. Bunun yerine anonim mail adresleri veren onion hizmetlerini kullanmak daha mantıklıdır. Benim kullandığım sanal numara himetini aşağıya koyuyorum. Çok ucuz bir fiyata sahip olabilirsin.

Zek84

Yeni üye
9 Haz 2022
2
0

Ücretsizler hikaye dostum. En uygun fiyata 5sim sitesinden alabilirsin. Kanada ve ingiltere genelde en ucuz olanlar oluyor.25 ruble yani 6 TL gibi fiyata alabilirsin ama tabi oraya da para yüklemenin bazı detayları var. Yani eğer senin için önemliyse ve ihtiyacın varsa bir kereye mahsus 1 tane hediye edebilirim.

heseyom1234

Yeni üye
15 Kas 2019
3
1
Ücretsizler hikaye dostum. En uygun fiyata 5sim sitesinden alabilirsin. Kanada ve ingiltere genelde en ucuz olanlar oluyor.25 ruble yani 6 TL gibi fiyata alabilirsin ama tabi oraya da para yüklemenin bazı detayları var. Yani eğer senin için önemliyse ve ihtiyacın varsa bir kereye mahsus 1 tane hediye edebilirim.
Abim varsa bana hediye edebilir misin be 1 tane:)

17 Ocak 2023
195
67
Private line indir 3 günlük deneme üye ol numarayı çek işlemini yap sonra üyeliği iptal et

user.thestorm

Katılımcı Üye
6 May 2023
412
182
Hushed'i google playden indir ve kayıt ol.
Kayıt olduğunda 3 günlük deneme süresi diyecek. Demezse Kanada yada ABD numarası satın al.
Ödeme yöntemlerinden birisinde 3 günlük deneme süresi diyecek. Onu seç.
Herhangi bir sanal kart ile satın al.
İstediğin yerlere kayıt ol. Sonra Google Play ayarlarına git ve aboneliğini iptal et.
Hem para vermemiş olursun. Hemde sana ait hesapların olur.

Not: DM gelme lütfen.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.