Nasıl yazına fotoğraf koyarsın

Xiorsky

Yeni üye
9 Mar 2021
15
0
Türkiye
Bana yardım eder misiniz resim koyuyorum ama resim işareti var ama bakılmıyor nasıl düzelir yardım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye

hizliresim.com sitesine fotoğrafınızı ekleyiniz.Ardından altta linkler var ne için kullanılacak ise.Orada forum için olanı seçip direkt konuya yapıştırıyorsunuz

sta666

Üye
17 Şub 2021
78
1
1. Adım
Hızlıresim sitesine dosyayı yükleyin ve fotoğrafın üstüne gelip "Resim adresini kopyala" seçeneğine basın.
2. Adım
Bu seçeneğe basın ve kopyaladığınız linki yapıştırın;

BdjrYM.png

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
980
88
Merhaba Değerli Üye;

Eğer Fotoğraf Size Aitse,Daha Doğrusu Cihazınızda Bulunuyorsa Bunu Önce Hizliresim.com Atın,Daha Sonra Web Site Url: de Bulunan Linki Konunuza Yapıştırın.

Eğer Bahsettiğiniz Görsel İnternette Gördüğünüz Görselse, Sağ Tıklayıp Görüntü Bağlantısını Kopyala Seçeneğine Tıklayın. Daha Sonra Konunuza Görsel Ekleme Sembolüne Tıklayın ve

Kopyaladığınız Bağlantıyı Yapıştırın.

Bu Bahsettiğim Görüntü Bağlantısını Kopyalama İşlemini Forum İçinde de Kullanabilirisiniz.

Örneğin: Benim Bir Konudaki Gife Sağ Tıklayın ve Bağlantıyı Kopyalayın. Daha Sonra Kendi Konunuza Yapıştırın.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.