NAVİGE'den sonra...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
S.A.

go.navige.com'u herkez bilir... Ünlü proxy serverı. Takii yasaklanana ve haksız kazançtan dolayı engellenene kadar... :)

Bu proxy serverına benzer, çalışan saydam ve güvenilir bir proxy serverı bilen var mı?

Vesselam...

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
S.A.

go.navige.com'u herkez bilir... Ünlü proxy serverı. Takii yasaklanana ve haksız kazançtan dolayı engellenene kadar... :)

Bu proxy serverına benzer, çalışan saydam ve güvenilir bir proxy serverı bilen var mı?

Vesselam...

Proxy her zaman neti yavaşlatır, Navige ise neti süründürüyor yıllarca kullandım, sonunda anlayınca navige ile işim olmaz artık ...

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
...navige ile işim olmaz artık ...
Zaten artık istesen de kullanamazsın.:) Yasaklandı ve engellendi... Ayrıca ben NAVİGE'de hiç hız problemi yaşamadım ve proxylerin hızı, performansı veya güvenliği düşürme gibi bir etkisi yoktur "genel olarak". Eğer sen yoğun veya uzak bir proxy serverı bulursan internet tabiki yavaşlar.:) Bunun için çok etkili proxy testleri var. Hattaha bazı programlar(önr: Proxy Switcher) proxy günvelik, hız ve performans testlerini kendisi yapıyor.:) SSL proxy ve anonim proxyler çok nadir bulunurlar, bu yüzden de kaliteli ve hızlıdırlar. Kendi kullandığın proxyler ile genelleme yaparak, tüm proxy serverları üzeride bir yorum yapma bence.;) Proxyler çoğu zaman internette "kahramanın" olabiliyorlar...;) (Hackde, gizlilikte, hız ve performansda, güvenlikte v.s...)

bunlar gibimi ?

Proxy Listesi & güncel proxy sitesi & ip gizleme - Proksi.Org

ProxyGizlen.Com Web Proxy - ip gizleme Servisi

Gizli Sörf | Proxy
Evet, linkler doğru, ama; ben tam olarak bir proxy serverını sormuştum.:) Bu verdiğin linkleri ben de biliyorum zaten.:) Önemli olan tanıdık, güvenli bir proxy serverı bulmak.;)

Sorunu geçiçi bir süreliğine "Proxy Switcher" yazılımı ile çözdüm.
Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Vesselam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.