Ne iş yapmalıyım

enes0001ee

Üye
29 Tem 2013
97
0
Merhaba arkadaşlar benim websitem var ve reklamlar filan yayınlıyorum ama reklam şirketi bugun üyelik reklamlarından bazılarının reddedilidiğini söylemişti ve panele baktığımda 70 tl nin 30 u kalmıştı geçen ay ödeme aldım diye güvenip bu ay biraz yatırım yapmıştım neyse o problem değilde şimdi ben o websitemi bırakıcam yapıcak yeni bir iş arıyorum iş denilmez aslında hobi denir yani bana steam den oyun aldırcak parayı kazandırsın yeter benim için

daha önce forumlarda site kurma işine girmiştim blogger kuruyordum domain ayarlıyordum cname filan tema ayarlayıp temayı Türkçeleştiriyordum

buna göre bir iş arıyorum
bildiklerimi yazayım bana göre yapabiliceğim şeyde öneride bulunur musunuz?
Blogger CNAMe yönlendirir tema kurar Türkçeliştiririm
Wordpress kurarım hosting e domain yönlendiririm basit seviyede SEO ayarlarım
SMF MYbb gibi birçok forum scriptini kurarım domain yönlendiririm rankları ayarlarım
az çokda vb.net ve vb6 bilgim var
makalelerde yazabilirim

gördüğünüz gibi öyle çok aşırı bir bilgim yok yani o yüzden şimdilik sadece 3-5 kurus alıp oyun alıcak biriyim ne yapmalıyım

bide bilgilerimi arttırmak istiyorum hangi yönde arttırmalıyım
visual basic
asp
php
gibi hangi yönlerde

Teşekkürler şimdiden

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Vb.net uzmani ol bikac yil bunla ugraş ben daha ilk haftadan vb.netten virus tarayici yaptim :D ama kopyala yapistir saolsun birazda edit tabi olsun az cok seyler ogrendim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.