Ne Sitesi Açmalıyım?

joomlax

Yeni üye
27 Haz 2013
13
0
Merhaba komutanlarım ben bi site açmak istiyorum sağlam hit geitrecek zamanı geldiği zaman elime para geçirecek ve uğraşırken sıkılmayacağım sizce ne sitesi açmalıyım ?

penka

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
522
0
eğer web siteleri ve bilgisayar konusunda bilgin az ise bilgi sitesi yapıp 3-5 ay uğraşırsan 7-8 ay sonra aylık 400-500 TL kazanırsın. ha daha da çok kazanabilirsin çalışmana ve ekip kurmana bağlı. Onun dışında eğer çevren genişse oyun parası satabilirsin. joypara metin2 yang satışı gibi felan.

joomlax

Yeni üye
27 Haz 2013
13
0
eğer web siteleri ve bilgisayar konusunda bilgin az ise bilgi sitesi yapıp 3-5 ay uğraşırsan 7-8 ay sonra aylık 400-500 TL kazanırsın. ha daha da çok kazanabilirsin çalışmana ve ekip kurmana bağlı. Onun dışında eğer çevren genişse oyun parası satabilirsin. joypara metin2 yang satışı gibi felan.

bilgi sitesinden kastın nedir hocam?

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Beyler ben de kendime ait site açıp (Yani sitenin konusu benim) sonra bu sitede yaptığım programları paylaşırsam ve Bu programları yazdığım programlama dillerinin ders videolarını çekersem sitenin kenarındaki adsense reklamları ile aylık ne kadar kazanırım?

penka

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
522
0
Beyler ben de kendime ait site açıp (Yani sitenin konusu benim) sonra bu sitede yaptığım programları paylaşırsam ve Bu programları yazdığım programlama dillerinin ders videolarını çekersem sitenin kenarındaki adsense reklamları ile aylık ne kadar kazanırım?

kardeş dediğim gibi çalışmana bağlı eğer bir memur gibi sabah 09.00 - 18.00 arası molalı mesaili biçimde çalışırsan siteni açtığından 1 yıl sonra aylık 1500-2000 TL sadece sitenden kazanırsın. Youtube'den de bişeyler kazanırsın ama nekadardır bilmem

TheRAM

Katılımcı Üye
23 May 2016
361
0
Osmanlı
bunu bilmiyorsan açma bence :) hocam tutmayacak siteler bellidir.

tabi reklamla ve çalışanın yoksa .

TUTMAYACAK SİTELER

1. FORUM SİTESİ
2. TEKNOLOJİ SİTESİ
3. FİLM SİTESİ
4. HABER SİTESİ
5. HER KONU ÜZERİNE MAKALE ( YANİ TÜM KONULLAR HAKKINDA BİLGİLER)
6. VİDEO SİTESİ

TUTCAK SİTELER

1. MİCRO SİTELER (TEK KONU ÜZERİNE)
2. ADULT SİTELER (+18)
3. İLLEGAL SİTELER (KAÇAK MAÇ VB.)
4. BLOG SİTELER.

TUTCAKLARDAN BİRİNİ AÇ SEO FALAN YAP REKABETİ AZ OLAN BİR ŞEY YAP GÜZEL SEOLUK DOMAİN AL VE BU İŞTEN ZEVK AL :)

eğer web siteleri ve bilgisayar konusunda bilgin az ise bilgi sitesi yapıp 3-5 ay uğraşırsan 7-8 ay sonra aylık 400-500 tl kazanırsın. Ha daha da çok kazanabilirsin çalışmana ve ekip kurmana bağlı. Onun dışında eğer çevren genişse oyun parası satabilirsin. Joypara metin2 yang satışı gibi felan.

vergi lehvası ? Vergi ücreti ? Ya satılmasa ? Zaten tutmaz ben gider by no game falan alırım o biraz zor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.