Ne yapılabilir

tufan659

Yeni üye
12 Ara 2015
36
0
iyi günler bu zamana kadar fazlaca konu ve yorum okudum ama hala bu tıklama-reklam -anket sitelerine güvenmiyorum internetten düzenli gelir elde etmek istiyorum ama ne tür bir iş yapacağımı bilmiyorum,site açtım ama tutmadı,reklam tıkladım olmadı,makale yazdım olmadı,yok mu şöyle düzenli gelir getiren gerçekten çalışılabilecek bir iş yani ne öğrenmeliyim,nerede çalışmalıyım yardımcı olabilecek var mı

tufan659

Yeni üye
12 Ara 2015
36
0
o tür şeyler değil tıklama falan olmayacak birşeyler öğrenip çalışma yada az para verip bir daha fazla alma yani paid,manson,clixsense link tl hariç site açma falan hariç böyle iş bilenler tarafından yorum bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.