Ne Yapsam Kararsız Kaldım

KolimBA

Üye
2 Tem 2016
98
0
Adana
Merhaba arkadaşlar 2 yıllık elektronik bölümü mezunuyum astsubaylık hayalleri kurarken bir renk körlüğü vakası ile hayaller suya düştü şimdi ne yapacağıma karar veremedim tecili bozdurup askerliği yapsam oradan yürüsem komutana kendimi sevdirsem renk körlüğünü alttan alırlar mı acaba yoksa DGS girip 4 yıllığa şansımı mı denesem ?

maras01

Üye
5 Ocak 2016
91
0
orda burda
SELAMUN ALEYKÜM Kıymeti Kardeşim Benim De EN BÜYÜK HAYALİM Dİ ASKERLİK AMA ASTIM BONŞİT HASTASI OLDUĞUM İÇİN BOŞ OLDU AMA CANINI SIKMA KARDEŞİM HAKKIMIZ DA HAYIRLISI BEN DE ŞİMİK SİBER EĞİTİMİ İÇİN ÇABALIYORUM ÇOK BÜYÜK BİRİ OLUCAĞIM KARARLIYIM DEVLTİMİ BUNDAN DA SAVUNURUM ... BUDA BİR VATANİ GÖREV ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN BAŞKA BİRŞEY SORUCK VE SKINTIN OLURSA DERT FALAN NE OLURSA ÇOK ŞÜKÜR İNŞALLAH ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLUCAĞIM ÖZLEDEN MESAJ AT ALLAH a EMANET

KolimBA

Üye
2 Tem 2016
98
0
Adana
SELAMUN ALEYKÜM Kıymeti Kardeşim Benim De EN BÜYÜK HAYALİM Dİ ASKERLİK AMA ASTIM BONŞİT HASTASI OLDUĞUM İÇİN BOŞ OLDU AMA CANINI SIKMA KARDEŞİM HAKKIMIZ DA HAYIRLISI BEN DE ŞİMİK SİBER EĞİTİMİ İÇİN ÇABALIYORUM ÇOK BÜYÜK BİRİ OLUCAĞIM KARARLIYIM DEVLTİMİ BUNDAN DA SAVUNURUM ... BUDA BİR VATANİ GÖREV ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN BAŞKA BİRŞEY SORUCK VE SKINTIN OLURSA DERT FALAN NE OLURSA ÇOK ŞÜKÜR İNŞALLAH ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLUCAĞIM ÖZLEDEN MESAJ AT ALLAH a EMANET
Allahım hayırlısını versin inşallah bu halimize şükür yinede vardır bir hayır

Renk körü isen işin çok zor..
hiç sorma okuduğum bölümde çöpe gidecek gibi birşey özel sektörde elektronik teknikerleri renk körlüğüde yapamıyormuş onca yıl oku hastalığını şimdi öğren ve önündeki engelleri öğrenince moral 0 oluyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
hiç sorma okuduğum bölümde çöpe gidecek gibi birşey özel sektörde elektronik teknikerleri renk körlüğüde yapamıyormuş onca yıl oku hastalığını şimdi öğren ve önündeki engelleri öğrenince moral 0 oluyor

Askere çene yamukluğu var diye bile almıyorlar insanları
Allah yardımcın olsun
Engelleri aşarsın inşallah

KolimBA

Üye
2 Tem 2016
98
0
Adana
Biliyorum çok zor aynı duyguyu yaşadım ağladım çok ağladım ama sonun da hayırlısı dedim şuan bununla uğraşıyorum tavsiye ederim kıymetli kardeşim benim

aynen öyle bende merak sardım tekrar okuyup bilgisayar okumakda istemiyor değilim ama askeriyeden de vazgeçmek istemiyor gönlüm çok istiyorum bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

maras01

Üye
5 Ocak 2016
91
0
orda burda
Tamam o zaman ikisine de çaba öster hangisi olursa hayırlısı seninle sürekli iletişiim kurucağım bir adres verebilirmisin sosyal hesapta olabilir güveniorsan ama
özelden

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.