Ne zaman bir index basabileceğim :(

ToxicDream

Üye
10 Haz 2016
58
0
Beyler havjiden filan SQL açığı filan bulabiliyorum Allah'a şükür ama bir türlü girip kod dizinine indeksi basamıyorum ya. Bu durum beni sinir etmeye başladı vallahi ne yalan söyliyim Ana sayfada 1 site Hacked 12 site Hacked vs. Diye görüyorum girdiğimde indeksler filan var çok özeniyorum az şu ana kadar bi kere bile atamadım. Bi siteyi indexli olarak nasıl hackerim nasıl bir yol izlemem lazım bilen yazsın be.

Şimdiden teşekkür ederim.

ToxicDream

Üye
10 Haz 2016
58
0
Şöyle sağlam bi worldpress filan bulup indexi atsam ne sevinirim varya :) Nasip değilse olmaz yapacak birşey yok. Ama nasipse ilerde index basabilmek 90site Hacked diye başlık açabilmek bu forumda ; İllaki olur :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.