neden böyleyim?

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,141
358
çoğu şeye ilgim yok insanlara karşı bir sevgi hiç beslemedim çabaladığım herşeyde başarısızım neden böyleyim?
her şeye negatif bakmayı bırak dostum yani bir iş yapmayı hedeflediğinde başarısız olursan eğer sonuca değil ne kadar yol kat ettiğini incele her şeyin sonucu başarılı olacak diye bir şey insan tecrübe ile olgunlaşır hata yapmaktan korkma şu öyle de bu böyle der gibi kafadan çık kim ne derse desin hayatın hakkında son kararı her zaman sen vereceksin :)

Lord Null

Üye
4 Eyl 2022
170
103
Aslında bunu kendine sorman gerek nerde yanlış yaptığını anlaman gerek bu bir çok nedendende ola bilir aile baskısı ve s

flowyrk

Yeni üye
29 Eyl 2022
26
13
Mersin-Antalya
çoğu şeye ilgim yok insanlara karşı bir sevgi hiç beslemedim çabaladığım herşeyde başarısızım neden böyleyim?
ilgin olmaması ve insanları sevmemen çözüm yolunu yazarak anlatması biraz zor ama çabaladığın başaramdığın şeylere daha çok uğraşmalısın mesela ben sadece sql zafiyeti ni kullanmak için en az 10 saat uğraşmışımdır :D ama başarının anahtarı daha çok seçenek denemek

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
ilgin olmaması ve insanları sevmemen çözüm yolunu yazarak anlatması biraz zor ama çabaladığın başaramdığın şeylere daha çok uğraşmalısın mesela ben sadece sql zafiyeti ni kullanmak için en az 10 saat uğraşmışımdır :D ama başarının anahtarı daha çok seçenek denemek
kesinlikle hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.